• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie uczyć się ASP .NET ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,406 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2020 w C# przez tonn204 Mądrala (7,440 p.)
Cześć. Mam zamiar nauczyć się ASP. NET i bawić się trochę w web development, Znam podstawy C# ale wcześniej nigdy jeszcze nie pisałem aplikacji webowych. Jeżeli macie jakieś dobre kursy albo poradniki dla początkujących (mogą być po angielski) to proszę o jakiś link. Chętnie też przeczytam wskazówki i porady dotyczące tej dziedziny. Dzięki za odpowiedzi.
komentarz 6 kwietnia 2020 przez Ghost Bywalec (2,930 p.)
Do końca kwietnia masz darmowy dostęp do kursów na Pluralsight, może tam coś znajdziesz ciekawego
komentarz 6 kwietnia 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

@antos,  dobry kurs jest na eduweb.pl, który prowadzi Bartlomiej Zass- dobrze sobie poradził z zadaniem.

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 kwietnia 2020 przez niezalogowany

A sprawdziłeś u źródła? IMHO, Microsoft ma naprawdę świetną dokumentację, a jeśli, jak twierdzisz - "znasz C#", to nie powinieneś mieć żadnego problemu.

0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2020 przez Crash182 Gaduła (3,600 p.)
Youtube channel: Kudvenkat - bardzo duzo fajnie przedstawionej wiedzy za free.
komentarz 13 kwietnia 2020 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)
Potwierdzam świetne kursy ! Bardzo dobrze koleś tłumaczy.
0 głosów
odpowiedź 13 kwietnia 2020 przez kukulim Mądrala (6,440 p.)

polecam ścieżkę na Pluralsight:

https://app.pluralsight.com/paths/skill/mvc5

ja na tym się uczyłem jest dobra i jak wcześniej kolego powiedział w tym miesiącu free.

Masz tu całą drogę po kolei do beginner po advance

0 głosów
odpowiedź 19 kwietnia 2020 przez Kajetan Duszyński Użytkownik (840 p.)

Zawsze najlepszym źródłem w przypadku dotneta jest oficjalna dokumentacja. Robią tam naprawdę niesamowitą robotę i oprócz przystępnego wytłumaczenia zawsze są dobrze obrazujące przykłady. 

 

A jakbyś się zastanawiał czego się uczyć i w jakiej kolejności to polecam infografikę ze ścieżką nauki asp.net core developera

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,096 wizyt
pytanie zadane 4 października 2017 w C# przez Modferno Początkujący (400 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 763 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2018 w C# przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 204 wizyt
pytanie zadane 23 września 2022 w C# przez everstudybee Użytkownik (610 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...