• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Air Play w Macbooku jest wyłączone

Object Storage Arubacloud
0 głosów
472 wizyt
pytanie zadane 1 kwietnia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez pythonlover Nowicjusz (240 p.)
Chcę połączyć Macbooka Pro 2019 z telewizorem funkcją Air Play, ale gdy wchodzę w ustawienia tej funkcji to pisze tylko "wyłączony". Jak to zmienić?

https://drive.google.com/file/d/11yuafMfW-M1wer5CSygoAbjzdeZM_YuO/view?usp=sharing
komentarz 1 kwietnia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
edycja 1 kwietnia 2020 przez DragonCoder
Pytanie czy masz Apple TV? Bo ta usulga dziala tylko z urzadzeniami apple lub te ktorw wspieraja ta funkcje

https://www.apple.com/de/ios/home/accessories/#section-tv

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 kwietnia 2020 przez pythonlover Nowicjusz (240 p.)
Nie mam Apple TV ale to ponoć dzieła bez tego. Z moim iPhonem też nie mogę się połączyć ...
komentarz 1 kwietnia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
a z iphona na maxbooka dziala? To nie ejst typowo airplay co obicie lustrzane chyba.

Ale co do telewizora, to musi on wspierac protokol, jak nie wspiera to pozostaje zawsze adapter
komentarz 1 kwietnia 2020 przez pythonlover Nowicjusz (240 p.)

Nie działa i ma macu nie mam tej ikonki AirPlay na pasku 

komentarz 1 kwietnia 2020 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
W ustawieniach nie ma AirPlay? nie musi byc konicznie n apasku chyba. Nie jestem pewien
0 głosów
odpowiedź 2 kwietnia 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Jeśli twój TV posiada wsparcie dla tak zwanego standardu Air Play 2.

https://onetech.pl/oto-pelna-lista-telewizorow-kompatybilnych-z-airplay-2/

Oczywiście jesteś w stanie podłączyć, sklonować ekran swojego macbooka, ipada, iphona.

Jeśli twój tv nie jest na liście to masz dwa wyjścia albo zakup Apple TV lub wymiana TV.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,365 wizyt
pytanie zadane 29 stycznia 2017 w Systemy operacyjne, programy przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 2,048 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 655 wizyt
pytanie zadane 23 stycznia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Xszyfr Początkujący (390 p.)

92,620 zapytań

141,474 odpowiedzi

319,815 komentarzy

62,005 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...