• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

lenovo y700 [PROBLEM](driver power state failure | video_scheduler_internal_error)

0 głosów
69 wizyt
pytanie zadane 31 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez Hardwell Dyskutant (8,750 p.)
Witam, wczoraj podczas rozgrywki laptop wywalił BS z komunikatem "video_scheduler_internal_error", po ponownym uruchomieniu system zaczął dosyć mocno zacinać jak na jego parametry. Przywróciłem system do ustawień fabrycznych, lecz pojawił się problem z instalacją sterowników do karty graficznej, przez hirensa sprawdziłem temperatury, zrobiłem stresstest, i wszystko w sumie dobrze pracowało, tylko dysk (hdd) nie jest w dobrej kondycji, nie ma badsectorów, lecz ma dosyć spore opóźnienia, stwierdziłem, iż przeinstaluję system na nowo, po instalacji sytemu, zainstalowałem wszystkie sterowniki (do karty graficznej już się dało), zainstalowałem steam'a, zacząłem pobierać grę i po pewnym momencie wyskoczył mi bs "driver power state failure", o co może chodzić?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 196 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez KonradKalbarczyk Nowicjusz (240 p.)
+1 głos
4 odpowiedzi 343 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 2,182 wizyt

88,667 zapytań

137,276 odpowiedzi

306,616 komentarzy

58,867 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...