• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wielki problem z komputerem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
127 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez świrszczu Nowicjusz (120 p.)

Ogólnie to gdy włączam jakąś aplikacje/gre i uruchamiam ją jako administrator to zawiesza mi sie pulpit i nie mogę nic nacisnąć nwm moze straciłem admina na kompie nwm.Nie wiem co się stało mam to już od pary dni i bardzo mi to przeszkadza ponieważ komputer jest mi bardzo potrzebny do pracy.Szukałem wszędzie dziś jestem tutaj i liczę na to że jest jakiś dobry informatyk co pomoże mi sie z tym uporać.Liczę na szubką pomoc.smiley

 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 17 marca 2020 przez Job102 Bywalec (2,050 p.)
Witam.

wybacz, ale Twój opis może wskazywać na setki czynników, które mogą powodować ten problem, nawet na tak niedorzeczne jak choćby to, że jakiś haker z Korei Południowej włamał się do Twojego komputera i jak już miał się wylogować to zmarł na COV-19, teraz leży pewnie martwy na klawiaturze blokując Twojego Admina.

Niestety musisz podać więcej szczegółów, żeby ktoś był w stanie Ci pomóc. Spróbuj wykluczyć pewne możliwości, sprawdź czy nie były pobrane ostatnio jakieś nowe aktualizacje systemu (rozumiem, że chodzi o Windows'a - lubią walnąć jakiś 'fakap' ostanimi czasy). Zerknij do logów systemu. Zrób skan ComboFIX'em, Malwerbytes'em lub czymś podobnym.

Pozdrawiam.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 263 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez BarSki13 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 102 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2023 w Sprzęt komputerowy przez BarSki13 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 246 wizyt

92,614 zapytań

141,465 odpowiedzi

319,773 komentarzy

61,996 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...