• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Biblioteka Python

Object Storage Arubacloud
0 głosów
180 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2020 w Python przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
zamknięte 17 marca 2020 przez Marak123
Chcę stworzyć własny katalog jak jak są katalogi w systemach windows to chce stworzyć podobny katalog który będzie miał więcej funkcji itp. tylko nie wiem czy są takie biblioteki które umożliwiają takie rzeczy i czy da się takie coś zrobić. I podkreśla nie chodzi mi o stworzenie katalogu w windowsie np. komendą mkdir tylko stworzyć własny katalog czyli taki który będę mógł samemu dostosowywać do własnych potrzeb ustawiać samemu jego wygląd okno w którym będzie się otwierał i różne tego typu sprawy. Jest takie coś możliwe?
komentarz zamknięcia: zamkniete
komentarz 16 marca 2020 przez adrian17 Ekspert (344,860 p.)

Chcę stworzyć własny katalog jak jak są katalogi w systemach windows to chce stworzyć podobny katalog który będzie miał więcej funkcji itp

I podkreśla nie chodzi mi o stworzenie katalogu w windowsie np. komendą mkdir tylko stworzyć własny katalog czyli taki który będę mógł samemu dostosowywać do własnych potrzeb

...nie, zupełnie nie rozumiem o co chodzi. Katalog, folder to tylko zbiór innych plików i folderów. Jakie on ma "funkcje"?

komentarz 16 marca 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Dobra wyjaśnie inaczej chcę zrobić folder podobnie jak w windowsie ze mogę go w każdej chwili zrobić będzie pusty ale mogo do niego wrzucić w każdym momencie jakieś pliki np. plik pd czy coś takiego. Bo chcę zrobić coś takiego ze ten katalog będzie widoczny ale gdy będzie się chciało go otworzyć to wyskoczy okienko aby wprowadzić hasło czy dane do logowania obojętnie i chodzi mi o coś takiego o taki folder

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 16 marca 2020 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
wybrane 17 marca 2020 przez Marak123
 
Najlepsza
Tak. Jest to możliwe.
komentarz 16 marca 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
A wiesz może jakie biblioteki do tego służą albo masz może jak coś takiego zrobić i nie mówię ze musi być podane na tacy jak zobić taki katalog tylko czym się zainteresować jakimi bibliotekami czy komendami aby coś takiego zrobić
komentarz 17 marca 2020 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
Tu masz odpowiedni moduł. https://github.com/mhammond/pywin32
komentarz 17 marca 2020 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
Ok dzieki

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 94 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 232 wizyt
pytanie zadane 13 października 2021 w Python przez NaKileP Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 591 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2020 w Python przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...