• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Potrzebne stery do Acer Aspire ES1-512

Object Storage Arubacloud
0 głosów
512 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2015 w Systemy operacyjne, programy przez jedrus_91 Użytkownik (760 p.)
Potrzebne stery do Acer Espire e1 512 na stronie są pod windows 8 a potrzebuję pod 7 nadadzą się??

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)

Acer Espire e1 512 nie ma takiego nawet modelu jest  aspire e500 lub e600 w wyszukiwarce możesz także wyszukać po nr seryjnym próbowałeś  jeśli faktycznie nie ma sterow do win 7 to zostaje jedynie zadzwonić http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/service-contact

i przedstawić problem że nie mam sterów do  win 7  miałem taki problem z lapkiem dell ale sterow do 8 nie było i zadzwoniłem oni mi podali link pod  którym dopiero co znalazlem stery  i wszystko działa. Nic nie szkodzi zadzwonić i zapytać.

komentarz 7 sierpnia 2015 przez jedrus_91 Użytkownik (760 p.)
powiedzieli że nie mają sterowników pod 7 dla tego modelu, co dalej?
0 głosów
odpowiedź 7 sierpnia 2015 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)
komentarz 7 sierpnia 2015 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
Zapamiętaj! Zawsze mnie uczyli na informatyce żeby sterowniki i programy sciągać ze strony producenta aby uniknąć wirusów, dlatego też nie podawałem innych stron tutaj.
komentarz 8 sierpnia 2015 przez kmieciak_m Mądrala (7,450 p.)
Twój wybór ale jeśli nie chcesz instalować z inny stron tylko od producenta a producent mówi że nie mają sterowników tego modelu do win 7 to pozostaje ci chyba aktualizacja do 10 albo zostaniesz bez sterowników
komentarz 8 sierpnia 2015 przez jaca121212 Nałogowiec (40,760 p.)
to tak jak pisałem wyżej  w odpowiedzi producenci maja stery pod każy win tylko mogą być problemy z  instalacja ich dlatego też nie podaja ich  na jako oficjalnie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 399 wizyt
pytanie zadane 20 listopada 2016 w Sprzęt komputerowy przez ignacjusz Bywalec (2,390 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 209 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2015 w Inne języki przez eluwingo Użytkownik (590 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 581 wizyt

92,583 zapytań

141,434 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...