• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wycena strony internetowej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
300 wizyt
pytanie zadane 24 września 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Klaudiaaa Początkujący (390 p.)
Proszę o pomoc w wycenie. Dokonałam zmian na gotowej stronie internetowej opartej o cms. Prowadzę też instagrama. Ile za coś takiego mogę sobie policzyć?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 24 września 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
Widze, ze cebulaczkow piecze skora :) Zobacz ile za to biora agencje albo frelancerzy i wycen z 10% taniej (% w zaleznosci od twojej wiedzy i od kosztow z tym zwiazanych). Jezeli chodzi o zmiany na stronie to zalezy jaki cms i jakie zmiany ostaly wprowadzone. Instagram zalezy od tematu i kondycji firmy (duze marki placa wiecej bo tresc jest z reguly lepsza w zwiazku z tym barziej wymagajaca).

 

Mala rada, jak jestes studenciakiem czy licealista to robota za zanizone stawki w niczym Ci nie pomoze. Bez pieniedzy na rozwoj/nauke/badania tak czy siak odpadniesz albo sfrustrowany bedziesz stal w miejscu. Mowie to z doswiadczenia.
komentarz 24 września 2019 przez Klaudiaaa Początkujący (390 p.)
Właśnie nie mogłam znaleźć takiej usługi w żadnej agencji.

Na stronie została zmieniona treść, robiłam też prostą grafikę, która potem została dodana na stronie.

Jesli chodzi o cms to jest to chyba jakaś autorska wersja (albo jakiś mało popularny).

Jest to w miarę nowa firma związana z branżą fitness.
+1 głos
odpowiedź 24 września 2019 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Najlepiej liczyć godzinowo :) Policz ile za godzinę zarabiasz w pracy, oszacuj mniej więcej ile godzin zajęła ci praca i tyle ;) Pamiętaj żeby doliczyć koszty związane z odprowadzeniem podatków :) Dobrze też wyczuć klienta :) Ale z mojego doświadczenia powiem tylko tyle - jeśli powiesz za dużo i zrezygnują to powinnaś się cieszyć. Zazwyczaj to firmy / osoby które dużo mówią, wymagają jeszcze więcej ale nie chcą płacić. Miałem sytuacje że umawiałem się z takimi firmami na wykonanie usług i dogadywaliśmy szczegóły i cenę przez kilka dni po czym stwierdzali że w sumie znaleźli studenta który zrobi im to taniej. Szkoda czasu na takie firmy :)
komentarz 25 września 2019 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)

"Ale z mojego doświadczenia powiem tylko tyle - jeśli powiesz za dużo i zrezygnują to powinnaś się cieszyć. Zazwyczaj to firmy / osoby które dużo mówią, wymagają jeszcze więcej ale nie chcą płacić. Miałem sytuacje że umawiałem się z takimi firmami na wykonanie usług i dogadywaliśmy szczegóły i cenę przez kilka dni po czym stwierdzali że w sumie znaleźli studenta który zrobi im to taniej. Szkoda czasu na takie firmy :)"

 

Bo to nie byla zadna robota tylko darmowe konsultacje. Kolega powinien liczyc za porady godzinowo - tak jak to poleca sie rozliczac. JAk idziesz do prawnika, to stawki sa od <400, lekarz podobnie (tylko tam w stawce sa "badania"), nie rozumiem dlaczego niektorzy informatycy konsultujac projekty nie mieliby brac pieniedzy za porzadne ustawienie projektu (ktry niezadko jest bardzo skomplikowany).

 

Porsze nie zrozumiec mnie zle mozna robic za male stawki jezeli masz z tego jakis zysk - np uczysz sie albo i tak masz zamiar wykonac podobna prace, albo kolega po fachu potrzbuje pomocy i sie dogadujecie i robota idzie szybko. @rafal612b sie tylko pomylil z tymi podatkami :) Jak ktos chce cos doplacac (bez wechikulu) to niech idzie do urzedu po pracownika co mu zrobi robote, ktora wymaga kilku/kilkunastu lat siedzenia przed monitorem.

 

Jezeli masz problem z wycena to napisz na PW co dokladnei zrobilas, to Ci to wycenie, ale przy takiej robocie wycena godzinowa jak napisal @rafal ma sens.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 458 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 328 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Qubenz Użytkownik (570 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 4 października 2018 w Offtop przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...