• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wycena strony porftolio fotografa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
293 wizyt
pytanie zadane 4 października 2018 w Offtop przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)

Witam. 

Jestem ciekaw ile można skasować za taką stronę tego typu https://pawlonak.wixsite.com/pawelwrona . Co myślicie aby do tego celu użyć biblioteki lightbox :)?

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 5 października 2018 przez MrxCI Dyskutant (8,260 p.)
wybrane 5 października 2018 przez Vickul
 
Najlepsza
Przelicz sobie na godziny ile byś taką robił, załóżmy że 10 godz po 15/h, to weźmiesz ze 150zł i za taką stronę myślę że będzie okej, natomiast gdybyś chciał dodać popularne RWD, zrobić od podstaw z różnymi popularnymi i ładnymi dziś trickami, to myślę że mógłbyś skasować 3x tyle bez problemu.

Strona na twoim przykładzie jest po prostu.. stara i słaba, bo prócz ładnej grafiki i lightboxa z menu nie ma tam nic.

// osobiście, lubie takie strony, ale są one naprzeciw dzisiejszym standardom.
komentarz 5 października 2018 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
I o taką konkretną odpowiedź mi chodziło dzięki wielkie
+2 głosów
odpowiedź 5 października 2018 przez Kamil Batorski Obywatel (1,870 p.)
Programiści kiedyś: js, html...

Programiści dziś: wix Wordpress i inne draganddropy
komentarz 5 października 2018 przez imklau Nałogowiec (42,090 p.)
przecież autor pytania napisał, że nie o to chodzi. Podał przykład strony, którą chciałby stworzyć (nie przy użyciu wix).
0 głosów
odpowiedź 4 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)
wixsite serio?

To już lepiej Wordpressa uzyć
1
komentarz 4 października 2018 przez Vickul Stary wyjadacz (12,850 p.)
Ale ja nie napisałem nic, że chcę użyć wixsite jeszcze nie zgłupiałem oczywiście sam to zakoduje od zera dałem wam przykład strony.
1
komentarz 4 października 2018 przez Paweł123 Nałogowiec (33,500 p.)

Ok, to dobrze laugh

Źle to zinterpretowałem.

Wycena zalezy od Ciebie. Praca informatyka kosztuje podobno 100zł, więc...

 

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 447 wizyt
pytanie zadane 29 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez niezalogowany
0 głosów
2 odpowiedzi 297 wizyt
pytanie zadane 24 września 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Klaudiaaa Początkujący (390 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 319 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Qubenz Użytkownik (570 p.)

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,477 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...