• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

sprawdzanie danych na stronie OVH

Object Storage Arubacloud
+1 głos
123 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2019 w Offtop przez ji7saw Początkujący (270 p.)
Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy za każdym razem gdy kupuje się jakąś usługę jest sprawdzana pełnoletniość i dane kupującego?

Ostatnio z kolegami postanowiliśmy sobie kupić VPS na owej stronie, lecz kolega postanowił wypełnić dane losowymi słowami, byle by tylko zaakceptowało, oprócz daty urodzenia gdyż była opcjonalna. Zamówienie zostało opłacone i status był w realizacji. Minął dzień, status się zmienił na sprawdzanie danych i po kilku godzinach kolega dostał maila że dane zawarte przy rejestracji są nie prawdziwe i musi podać zdjęcie dokumentu które pokazywało by iż jest pełnoletni i chyba aby potwierdzić adres itp. I problem polega na tym że żaden z nas nie jest pełnoletni. Wydaje nam się że sprawdzili tylko dla tego że kolega napisał głupoty. Kolega anulował zlecenie i zrobił ticket aby zamknęli konto.

 

I moje pytanie brzmi, czy jeżeli założylibyśmy konto od nowa, na prawdziwe dane z podaniem daty urodzenie pełnoletności to czy również oczekiwali by jakiegoś zdjęcia potwierdzającego pełnoletniość?
komentarz 20 sierpnia 2019 przez Wraith Gaduła (4,370 p.)
NIekoniecznie, wykryli ze bzdety napisne a u mnie nie sprawdzali ale jesli chcesz anonimowo to kup BTC i kup server za BTC nie u nich ale sa takie uslugi ja to mam w moich kasynach na BTC to wlasnie kupilem w dark necie servery za btc nawet nie wiem u kogo sa

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 113 wizyt
pytanie zadane 13 września 2023 w Sieci komputerowe, internet przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 394 wizyt
pytanie zadane 21 września 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Fishbb Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...