• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Serwer vps w ovh

Object Storage Arubacloud
0 głosów
113 wizyt
pytanie zadane 13 września 2023 w Sieci komputerowe, internet przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
edycja 13 września 2023 przez whiteman808
Polecacie serwery vps ovh? Chcę trzymać takie usługi jak nginx, baza postgresql, serwer jabber, serwer poczty, znc
Potrzebuję serwerek do nauki i do hostowania rzeczy w php, poczty itp, ruchu nie będzie dużego
komentarz 13 września 2023 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)
Rzeczy będziesz hostować tylko dla siebie, czy też dla innych?
komentarz 13 września 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
Dla siebie
komentarz 13 września 2023 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)
Nie lepiej jest przygotować to wszystko na własnej maszynie/maszynie wirtualnej?
komentarz 13 września 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
I wystawić to na świat na necie mobilnym?
komentarz 13 września 2023 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)
Skoro tylko dla ciebie to po co?
komentarz 13 września 2023 przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
Bo będą takie pierdoły jak repozytorium git, moja strona portfolio, moja oficjalna poczta e-mail

Mam też paru znajomych to może oni skorzystają kiedyś z usług serwera
komentarz 13 września 2023 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)
Okej, w takim razie wykupienie vps'a ma naprawdę sporo sensu

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 14 września 2023 przez mattrattus Gaduła (3,100 p.)

Z tego co pamiętam na polskim rynku są najtańsi.
Generalnie tak – przez kilka lat miałem u nich rózne VPSy.
Trafiają się u nich takie problemy jak „palące serwerownie” i utrudnienia z dostępem, ale to było raz… i dawno… :D

A tak na serio – tak, polecam :)

Ewentualnie jak to ma być do nauki to na 12 mc masz za darmo (serio) EC2 na AWS - czyli ichniejszy odpowiednik usługi VPS.
Musisz tylko zwrócić uwagę na wybór konkretnej instancji, żeby nie zrobić sobie nieplanowanych kosztów ;)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 201 wizyt
pytanie zadane 2 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez Eliro Stary wyjadacz (12,160 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 626 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 395 wizyt
pytanie zadane 21 września 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Fishbb Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...