• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki laptopa gamingowy kupić do klasy 1 technikum informatycznego?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
728 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Zdunek6969 Nowicjusz (120 p.)
Mysi to być laptopa gamingowy. Zależy mi na tym by pociągnął gry typu wiedźmin 3, far cry 4 i podobu. Mój budżet to 4000 zł. Co byście zaproponowali??
1
komentarz 11 sierpnia 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
to w końcu chcesz laptopa do szkoły czy do gier? Jeśli gry to mocno proponowałbym tobie złożenie PC.
komentarz 11 sierpnia 2019 przez Zdunek6969 Nowicjusz (120 p.)
Chciałbym do tego i do tego. Znajomy który już jest na 3 roku powiedział mi że jeśli kupię sb gamingowego to świetnie też nada się do zadań w szkole. Ale ja będę na nim pracował w internecie.
komentarz 11 sierpnia 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
Musisz wiedzieć, że laptop gamingowy wiąże się z słabszą baterią, jeśli tobie to nie przeszkadza to ok. Ponadto takie laptopty mają duże rozmiary, do szkoły/ na uczelnie warto mieć max 15 calowy
komentarz 11 sierpnia 2019 przez Zdunek6969 Nowicjusz (120 p.)
Wiem o tym bardzo dobrze. Ale ja go nie będę zabierał na lekcje a korzystał w internecie. A ja obecnie posiadam laptop gamingowy ale on już zaczyna nie domagać że tak powiem.
komentarz 11 sierpnia 2019 przez VirtualMember Pasjonat (15,790 p.)
ok, w takim razie szukaj po prostu laptopa gamingowego. Samo w sobie programowanie (a bardziej rozchodzi się o wszystkie procesy z nim związane tj. korzystanie z IDE, budowanie większych rzeczy, jakieś wizualizacje??) nie jest wymagające na tyle by laptop gamingowy miał mu nie podołać
komentarz 11 sierpnia 2019 przez Zdunek6969 Nowicjusz (120 p.)
Wiedzialem o tym. A ja się pytałem jakiego polecają inny użytkownicy tego formy. Ja patrzyłem np. Lenovo legion lub predator i podobne i chciałem poznać też opinie innych.
komentarz 11 sierpnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
hyperbook lub dream machines

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 12 sierpnia 2019 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

W tej cenie celuj w przynajmniej GTX1650, jest wydajniejszy od GTX1050ti.
Lenovo Legion Y540-15 i5-9300H/8GB/256 GTX1650 Refflink

Ewentualnie jeżeli wymagasz systemu operacyjnego w cenie.
Acer Nitro 5 i5-9300H/8GB/512/Win10 GTX1650 IPS Refflink

 

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 1,297 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 288 wizyt

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...