• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Płyta główna AM4

Object Storage Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 20 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez niezalogowany
zamknięte 22 lipca 2019
Witam.

Ostatnio spaliła(tak, jestem pewien, że to tylko ona) mi się płyta główna i szukam zamiennika z morele.net.
Nie mam zbyt wiele pieniędzy(350zł) a potrzebuje jak najszybciej z powrotem sprawnego kompa. Ktoś poleci?

Mój setup:
Ryzen 5 2600
RX 580
corsair vegance 2x4Gb DDR4 3000Mhz

Nie zależy mi na ledach, czy innych bajerach.
Płyta ma działać, chciałbym tylko na niej lekko podkręcić cpu i ram.

Z góry dziękuję za propozycję.
komentarz zamknięcia: Rozwiązanie w komentarzu
komentarz 20 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Masz 350zł budżetu, daje Ci lepsze propozycję, marudzisz, że za dużo i szukasz czegoś za mniej, więc masz coś za mnie... Nie oczekuj czegoś niesamowitego za 350zł. Lepiej dołożyć do tej, https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-b450-aorus-elite-5628067/ bo tak szczerze to tej za 270 nie wymienisz. 

komentarz 20 lipca 2019 przez niezalogowany
Nie, tamta propozycja była ok, jak najbardziej kupiłbym twoją droższą propozycję gdyby nie mój budżet. Może uda mi się od kogoś pożyczyć, w końcu to nie tak dużo. Tylko zastanawiało mnie czym różni się ten B450 aorus i B450M DS3H oprócz wyglądu i radiatorów. Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc.
komentarz 21 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
W sumie tak czytam, to Asus ma więcej tych badziewi dla "graczy". Więc można śmiało brać Gigabyta. No i Asus jest w "zwykłym" standardzie, ale to chyba nie ma znaczenia dla Ciebie.
komentarz 22 lipca 2019 przez niezalogowany
Jeżeli Asus wytrwa więcej to biorę go.
komentarz 22 lipca 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Wytrwać, wytrwają obie, raczej chodzi o kasę, Asus ma więcej bajerów, Gigabyt będzie spoko, tańszym odpowiednikiem.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 239 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2023 w Sprzęt komputerowy przez Neearuuqq Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 7 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez Szczutas4 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 766 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez fsfxvcxv Obywatel (1,160 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...