• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

JavaScript Pomysły

Object Storage Arubacloud
0 głosów
432 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2019 w JavaScript przez Danrox Bywalec (2,370 p.)

Cześć wszystkim (^ ^)/

W internecie można znaleźć wiele stron, które inspirują do stworzenia layoutu strony i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was zna może podobne strony lub ciekawe repozytoria na GitHub, które podrzucą mi ciekawy pomysł na moją kolejną aplikację w JavaScript.

Za każdą pomoc bardzo dziękuje smiley
Pozdrawiam.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 2 czerwca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
to ja zaproponuję jedną aplikację - TODO, manager zadań. Robiłeś już?
komentarz 2 czerwca 2019 przez Danrox Bywalec (2,370 p.)

ToDoList lekarstwem na każdy brak pomysłu laugh Tak już przerabiałem na początku. Teraz chciałbym zająć się czymś zaawansowanym.

3
komentarz 2 czerwca 2019 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)

No to powiem Ci, że spodziewałem się takiej odpowiedzi :) Ba, nawet spodziewałem się wielu minusów mojej odp. (kurde... zawiodłem się ludzie na Was! :P)

to teraz do rzeczy, powiem Ci tak, widziałem sporo portfolio i wiele osób pokazuje proste TODO listy... ale powiedz mi, czemu nie zrobić z tego porządnej, wyróżniającej się aplikacji?

Dam Ci tylko kilka pomysłów, a myślę, że sam wpadniesz na wiele więcej:

  1. obsługa wielu użytkowników
  2. możliwość tworzenia podzadań, grupowania tasków
  3. możlwość zaawansowanego filtrowania i wyszukiwania
  4. możliwość współdzielenia zadań między userów
  5. możliwość określania stopnia zaawansowania, w tym również np. tworzenia tasków ziorowych dla wielu userów i tworzenia wspólnych analiz postępów
  6. dodanie np. wykresów do analizy postępów
  7. jakiś widok kalendarza z możliwością np. dynamicznego przesuwania tasków na inne dni, tygodnie itp. przy użyciu D&D itp.
  8. możliwość logowania przez email, fb, twittea itp. użyj np. firebase aby pokazać, że umiesz pracować z zewnętrznym API
  9. możliwość tworzenia własnych dodatkowych notatek
  10. możliwość otworzenia dyskusji, komentowania tasków itp.
  11. możliwość włączania powiadomień np. dla kończących się terminów itp. w formie jakiś powiadomien w apce, emaile itp.
  12. możliwość tworzenia jakiś zestawień zadań np. z tygodnia, miesiąca itp.
  13. możliwość drukowania zestawień, zapisu do PDF (pokażesz, że umiesz pracować z libkami itp.)
  14. jesli miałaby to być np. apka dla programistów to np. możliwość podpięcia po zadanie linku do brancha na gicie - pokażesz umiejętność pracy z API git
  15. co do edycji zadań.. daj możliwość wklejania zdjęć, edycję tekstu itp. użyj np. ckeditora czy innego rozwiązania, pokaż, że umiesz dostosowywać takie narzędzia do swoich potrzeb.

i wiele wiele więcej... zrób to na jakimś frameworku np. react czy angular, to doskonała apka do ich nauki.

I teraz mi powiedz, czy nadal uważasz, że to

ToDoList lekarstwem na każdy brak pomysłu

? :)

komentarz 2 czerwca 2019 przez Danrox Bywalec (2,370 p.)

Trudno nie przyznać Ci racji smiley Chwytam notes i zaczynam działać.

Dzięki wielkie (^ ^)/

 

+1 głos
odpowiedź 2 czerwca 2019 przez kubaapk Nałogowiec (44,270 p.)
Aplikacja wymyślająca pomysły na aplikacje.
komentarz 2 czerwca 2019 przez Danrox Bywalec (2,370 p.)

Kreatywnie smiley

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 1,313 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2019 w Nasze projekty przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 477 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2021 w Python przez gorgonkowa Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,252 wizyt
pytanie zadane 27 września 2020 w Python przez lubie internet Użytkownik (780 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...