• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomysł na aplikacje które mają miliony pobrań

Object Storage Arubacloud
0 głosów
858 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2019 w Nasze projekty przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
Witam,

 

Wydaję mi się ,że mam głowę do aplikacji które co jakiś czas wychodzą.

Mam kreatywny umysł.

Np mam pomysł na apke za 2 lata wychodzi i pobrań 30 mln,następna 90 mln.I tak co chwilę.

Jak można mieć pomysł i nie dać się nie zrobić  w balona? W taki sposób aby zostać wykorzystanym.

Na te chwilę dopiero się uczę podstaw i wiem ,że mam około 10 zapisanych pomysłów które chciałbym wdrożyć tylko jak to zrobić?? Tylko skreślam co jakiś okres pomysły które już weszły i aplikacje powstały.

 

Wiem,że temat był ale poruszam go ponieważ znam osobę która jest programistą i może wyłożyć ,ze swoich szefem naprawdę dużo kwotę pieniędzy na pomysł.Boję się ,że ktoś ukradnie pomysł.Jak to zrobić aby mieć swój udział??

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 24 maja 2019 przez Mateo13 Bywalec (2,360 p.)
Jedna apka będzie miała miliony a druga nie a logika i  funkcjonalność podobna, sam pomysł to nie wszystko,przedewszystkim potrzeba dobrego programisty, umiejętnością designu i dużo szczęścia
komentarz 24 maja 2019 przez Nowicjusz89 Obywatel (1,050 p.)
Nie do końca się z tym zgadzam.Ja mam proste pomysły,ale do bólu skuteczne.

Minimalizm.Najsłabsza ma 30 milionów,a najlepsza 90 milionów.

Mam nadzieję ,że za jakiś czas Wam tutaj odpiszę i powiem udało się.

Polacy chyba najbardziej krytykują...
komentarz 24 maja 2019 przez Mateo13 Bywalec (2,360 p.)
Nikt tu nie krytykuje bo jak na razie nie ma czego krytykować, nic nie zrobiłeś a jedynie piszesz że masz pomysł, tego też nikt nie krytykuje tylko mówię że od pomysłu do sukcesu jest długa droga a ty bierzesz pod uwagę tylko że twoja aplikacja będzie miała najwyższe możliwe wyniki pobierania zapominając o konkurencji.

Myślisz że jesteś wizjonerem, geniuszem z super pomysłami?, spoko nikt ci nie broni, ale jak już ktoś przedemną napisał takich ludzi jest pełno.

Masz pomysł to go wykonaj, robisz sam albo podpisujesz umowe z firmą i robią za ciebie
0 głosów
odpowiedź 24 maja 2019 przez Akiro Bywalec (2,910 p.)
Gwarantuje Ci, że takie pomysły jak Ty ma milion innych osób. Pomysł to nie wszystko, najtrudniejsza jest cała procedura realizacji i wdrożenia. Zazwyczaj nikt nie inwestuje w same pomysły bez żadnego planu działania.
0 głosów
odpowiedź 25 maja 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)

pobrań 30 mln,następna 90 mln.I tak co chwilę.

To dopiero nastąpi. Sklep Play na pewno zweryfikuje Twoje idee smiley​​​​​​

pomysł na apke za 2 lata wychodzi

2 lata to w tej branży wieczność. Po takim czasie Ty może zakończysz development, a smartfony doczekają się RTXów pod ekranem. Czas działa na Twoją niekorzyść.

Weź proszę też pod uwagę to, co napisał Mateo13. Sam pomysł choćby był genialny, nie da Ci nic bez dobrych designów, UXa, niezawodności oraz marketingu.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 228 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 171 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 403 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w Java przez Kris9033 Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...