• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

pomysł na aplikację dla rodziców

Object Storage Arubacloud
0 głosów
403 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w Java przez Kris9033 Nowicjusz (120 p.)
Witam

Mam pomysł na aplikację : Szumiś na telefon.

Chodzi o włączanie dźwięków usypiających maluszka jak zaczyna się już wiercić  pojękiwać w łóżeczku czy li od odpowiedniego poziomu dźwięku. Jest wiele takich aplikacji ale żadna nie ma automatycznego uruchamiania od hałasu zewnętrznego (płaczu dziecka).

Są do kupienia tzw. szumisie ale nie można regulować poziomu dźwięku załączania. Może jednak ktoś spotkał się z taka aplikacja lub jest zainteresowany zrobieniem takowej.
komentarz 19 lipca 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Jeśli będziesz chciał coś kodować i będziesz kogoś potrzebować po godzinach, mogę pomóc
komentarz 19 lipca 2019 przez Szfierzak Gaduła (3,750 p.)
Mam dwójkę małych dzieci, i muszę powiedzieć, że zostawianie telefonu obok dziecka może je bardziej rozbudzić niż uspokoić. Oczywiście korzystałem z aplikacji do szumienia czy innych cudów, ale jako doraźna pomoc. Jakbym zostawił telefon obok dziecka, to pewnie obudziłoby się jakby ktoś próbował do mnie zadzwonić, oczywiście można wyłączyć dzwonek(wibracja pewnie obudzi dzieciaka), ale jak aplikacja ma działać to trzeba zostawić włączone dźwięki aplikacji. Poza tym szumy działają na naprawdę małe dzieci, potrafią takie spać po parę godzin dziennie, mnie to nie dotyczy, ale znam mnóstwo osób, które nie rozstaną się ze smartfonem na dłużej niż kilka sekund. Oczywiście zainstalowanie takiej apki na tablecie likwiduje pewne wyżej opisane problemy.
komentarz 19 listopada 2019 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

@Kris9033, aktualne? Jeśli tak to jestem zainteresowany :D

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 225 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 1,759 wizyt
pytanie zadane 22 kwietnia 2018 w Offtop przez TerryCrow Początkujący (340 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 170 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,452 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...