• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Laptop dla architekta do 9000 zł

0 głosów
150 wizyt
pytanie zadane 30 kwietnia w Sprzęt komputerowy przez sabina91 Nowicjusz (120 p.)
Witam,

Potrzebuję waszej rady jak w temacie. Głównie pracuję na takich programach jak: 3ds MAX, vRay, Photoshop, AutoCAD. Interesuje mnie wyłącznie laptop o przekątnej ekranu 17 cali.

Na co powinnam zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego modelu? Jakich producentów polecacie, a jakich lepiej unikać? Wstępnie myślałam o firmie Dell.

Największy problem to dla mnie wybór karty graficznej. Wstępnie zorientowałam się że kartą dedykowaną dla architektów jest seria Quadro, jednak ceny takiego sprzętu znacznie wykraczają ponad mój budżet.. Co myślicie o karcie GTX1070? Czy może lepiej pójść w kierunku RTX2060? Która lepsza?

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam,

Sabina

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 5 maja przez Stever Stary wyjadacz (10,680 p.)

Na markę nie patrz to nie te czasy. Quadro by była wskazana lecz kosztuje swoje, chyba że używany. Ewentualnie zejść do 15,6 cala, raczej i tak głównie pracuje się na monitorze zewnętrznym.

Dell Precision M7530 i7-8750H/8GB/256/Win10P P1000 (refflink)

komentarz 5 maja przez jankustosz1 Pasjonat (19,810 p.)
Marka ma kluczowe znaczenie, gdyż określa awaryjność i jakoś wykonania produktu.

Delle mają najlepszą reputację.
komentarz 5 maja przez jankustosz1 Pasjonat (19,810 p.)
te quadro p1000 wypada gorzej niż gtx 1060

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 72 wizyt
pytanie zadane 1 dzień temu w Sprzęt komputerowy przez Grzegorz Pustułka Początkujący (410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 198 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 496 wizyt
Porady nie od parady
Odznacz odpowiedź zieloną fajką, jeśli uważasz, że jest ona najlepsza ze wszystkich i umożliwiła ci rozwiązanie problemu.Najlepsza odpowiedź

66,400 zapytań

113,161 odpowiedzi

239,543 komentarzy

46,665 pasjonatów

Przeglądających: 177
Pasjonatów: 3 Gości: 174

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...