• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaki CMS / skrypt polecacie pod podaną specyfikacje...

Object Storage Arubacloud
0 głosów
328 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2019 w Systemy CMS przez mariusz_orb Nowicjusz (170 p.)

Witam wszystkich ;))

  1. Przeznaczenie i funkcjonalność
  • Ranking zawodników (kategorie, wiekowe, wagowe, style walki, płeć itp...) jakaś fotka, jakiś opis...
  • Kluby (tu przypisujemy zawodnika)... docelowo każdy prezes klubu ma mieć Swoje logi i zarządzać Swoimi zawodnikami
  • Dodawanie Turniejów ( Prezes klubu zgłasza zawodników z istniejących w bazie, nie ma to dodaje)
  • Algorytm rozpisujący drabinkę turniejową wg wskazanych zasad ( tutaj oczywiście wiem, ze trochę będzie roboty żeby go tego "nauczyć" początkowo można to robić ręcznie )
  1. Środowisko
  • Chce możliwie lekki system CMS i możliwie łatwy do edycji i przerobienia pod własne wymagania
  • 100% darmowy
  • Jak najmniej JS w nim, najlepiej wcale ;))

Co kto poleca do takiego czegoś ??

Z góry dzięki
Pozdrawiam ;))

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2019 przez dave Początkujący (460 p.)
wybrane 16 kwietnia 2019 przez mariusz_orb
 
Najlepsza
Cześć, WordPress to wcale nie taka zła opcja, ma multum funkcji, a jeszcze więcej dodatkowych rozszerzeń. Obawiam się jednak, że w tym CMS możliwości, jakich sobie życzysz nie znajdziesz za łatwo, tym bardziej z darmowymi wtyczkami - nie poszalejesz. Są jeszcze motywy lub większe modyfikacje dostępne oczywiście odpłatnie na stronach themeforest.net oraz codecanyon.net . Piszę o motywach, ponieważ WordPress oprócz standardowych wtyczek poszerzających funkcje strony posiada też mnóstwo motywów, do których ich autorzy "doklejają" kolejne możliwości. Możesz też zainteresować się alternatywą i nieco bardziej iść w stronę gamingowego CMS. Niestety, żaden ze znanych mi rozwiązań nie jest już rozwijane, ale wciąż cieszą się sporą popularnością i aktywnością na forum pomocy. W tym wypadku wymienię więc projekty www.csphere.eu oraz webspell.org . Niemniej jednak podane CMS skupiają się w głównej mierze na prowadzeniu strony dotyczącej konkretnego klanu, więc musisz ponownie przejrzeć ich bazę dodatków i odnaleźć interesujące Cię rozszerzenia lub poszukać ich w Google, ponieważ w przypadku webspella - chyba ich strona główna niezbyt jeszcze funkcjonuje ;) . A ostateczna możliwość to moim zdaniem zlecenie. Możesz zlecić napisanie komuś takiego CMS lub po prostu wtyczki do istniejącego już CMS. Powodzenia!
komentarz 16 kwietnia 2019 przez mariusz_orb Nowicjusz (170 p.)
Dzięki bardzo za odpowiedz ;))

Ogólnie potrzebuje coś mega prostego...

chyba sam zacznę to budować w codeigniterze. Chciałem uniknąć tych pierwszych (mnie drażniących) kroków i zyskać na czasie, ale postawie na jakość i 100% znajomość produktu, która będę miał jeżeli am to ogarnę ;))

Obecnie przeglądam projekty w codeigniterze zrobione, może coś będzie na początek ;))
komentarz 16 kwietnia 2019 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Odpuść sobie CodeIgnitera i zajmij się Symfony/Laravel. CodeIgniter to strata czasu.

Aby Cię przekonać, dodam, że swojego czasu dużo pisałem w CodeIgniter. Gdy przeszedłem na Symfony to aż mnie zatkało ile rzeczy CodeIgniterowi brakuje, albo robi po prostu źle.
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2019 przez klikweeb Obywatel (1,480 p.)
Witaj,

Jestem zwolennikiem WordPress więc będę go polecał :) Zapewne gdybyś dobrze poszukał to za oceanem znalazł byś już gotowy motyw pod Twoje wymagania. Ale raczej byłby płatny. Jest mnóstwo darmowych skórek do WP z takimi funkcjonalnościami a jeśli brakuje którejś to wtyczki załatwią sprawę. Z tworzeniem kont i dodwaniem odpowiednich uprawnień też nie ma problemu.
komentarz 16 kwietnia 2019 przez mariusz_orb Nowicjusz (170 p.)

Cześć ;))

Wczoraj robiłem rozpoznanie z WP...

Sprawa wyglądu nie stanowi dla mnie żadnego problemu bo tu zrobię co będę chciał i na to mam dużo czasu jeżeli dobrze wykonam funkcjonalność...

Na czasie zależy mi właśnie z funkcjonalnością...
JoomSport – for Sports: Team & League, Football
SportsPress – Sports Club & League Manager

... takie dwie wtyczki przerabiałem, ale jakoś sie nie zadowoliłem tym ...


Może znasz cos jeszcze z darmowych ??

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 255 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2023 w Systemy CMS przez Tilfet Użytkownik (800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 192 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2020 w Systemy CMS przez Luxor Tnt Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 926 wizyt
pytanie zadane 12 października 2019 w Systemy CMS przez torelq Nowicjusz (190 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...