• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kreator logo.

Object Storage Arubacloud
+1 głos
2,493 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez keyram Obywatel (1,520 p.)
Witam!

Czy znacie jakieś stronki z kreatorami logo, które są za darmo ? (dotychczas napotykałem na stronki gdzie było napisane Free Logos, a na samym końcy wyskakuje, że należy zapłacić 50$). Może być stronka również z gotowymi logami, ale żeby również były za darmo. :)

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 lipca 2015 przez niezalogowany
A nie chciałbyś sobie w GIMP-ie zrobić? ;)
2
komentarz 21 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Robienie logo w programach do grafiki rastrowej odradzam. Najlepiej zrobić je w grafice wektorowej. Będziesz mógł sobie je potem skalować i przerabiać na różne jego wersje.
komentarz 22 lipca 2015 przez niezalogowany
O, tak, to też prawda ;) A do tego nie trzeba specjalnych umiejętności graficznych. Jeśli chodzi o program do tego typu grafik, to polecam Inkscape'a ;)
komentarz 22 lipca 2015 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Do wektorowej to Ilustrator ;-)
komentarz 22 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Ja używam Inkscape i ma wszystko, co potrzebne do prostych projektów :)
+1 głos
odpowiedź 21 lipca 2015 przez niezalogowany
Może to nie jest odpowiedź na twoję pytanie ale ja polecam zrobić logo samemu niż kożystać z gotowych! większa frajda po tym jest i masz większą pewność że twoje logo bedzie unikatowe :P
komentarz 21 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Zgadzam się. Sam zrobiłem własne i nie żałuję. Nie było to aż tak strasznie trudne smiley

komentarz 22 lipca 2015 przez niezalogowany
Sam zrobiłeś tą łapkę? Powiem ci, że bardzo ładnie wyszła :)
komentarz 22 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

@filipekczek7 Gimp -> gradient, Paint -> łapka, zrobiona w minimalnej wielkości i zeskalowana. A co do tego logo, to nie chodziło mi o avatar, a logo mojego "studia", pod którym robię gry :D

komentarz 22 lipca 2015 przez niezalogowany
To ja zrobiłem logo "swojego studia" w Inkscape :3

PS: a ja myślałem, że cała łapka w GIMP-ie ;)
komentarz 22 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Wiesz co, wkurza mnie jedna rzecz w Gimpie. Nie ma tam jakiś prostych narzędzi typu ołówek, narysowanie kółka, kwadratu, coś w tym stylu. Do pixelartu więc lepszy jest zwykły Paint :)
komentarz 22 lipca 2015 przez niezalogowany
Hah :D No może ;)
0 głosów
odpowiedź 21 lipca 2015 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
edycja 21 lipca 2015 przez Tnifey
komentarz 21 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)

Logo nie równa się logotyp. Piszę tak, bo widzę często ten błąd, nie bierz tego do siebie wink

komentarz 21 lipca 2015 przez Tnifey Pasjonat (24,190 p.)
Logotyp zawiera się w słowie logo :) Logo > Logotyp to prawda :D
komentarz 21 lipca 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Tak, ale jest to generalizowanie. Jak już mówię, nie bierz tego do siebie ;)
0 głosów
odpowiedź 22 lipca 2015 przez Michau Xlow Pasjonat (15,190 p.)
Możesz zerknąć jeszcze tutaj:

https://logo.com

http://www.logoease.com/

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 636 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2019 w Grafika i multimedia przez frederrer Użytkownik (740 p.)
–1 głos
0 odpowiedzi 185 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 669 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...