• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Budowa strony, do wypożyczalni rowerowej (orginalność,pomysłowość, przejrzystość)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 11 kwietnia 2019 w HTML i CSS przez szajba003 Nowicjusz (120 p.)

Witam jestem tutaj nowy i aktualnie jestem w stanie budowy strony do mojej wypożyczalni, ale nie bardzo wiem co jeszcze powinno się znaleść i co powinienem dodać dla profesjonalizmu ciekawe dodatki funkcje, coś nie typowego. 

Chciałbym również stworzyć zakładkę poświęconej reperacji rowerów oraz sprzętu jaki posiadamy. 

Zależy mi na jak najlepszym kontakcie z osobą po drugiej stronie, chciałbym również stworzyć możliwość wysyłania maili z zapytaniem po przez stronę WWW, i bukowania rowerów po przez multimedialny kaledarz. 

Strona będzie jutro aktualna ze względu na nowy hosting.

http://fahrradverleihlowe.de/

Dziękuje i proszę o wyrozumiałość .

 

1
komentarz 11 kwietnia 2019 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)
Jezeli stawiasz na mocny kontakt z klieantami, to pomysl o live chacie, ktos pisze wyskakuje Ci okienko i mozesz odrazu odpisac.

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2019 przez afqedart Mądrala (5,050 p.)
Cześć, przede wszystkim pomyśl o kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. W tej chwili trzeba trochę przesuwać okienko w lewo i w prawo, aby dojrzeć niektóre treści. Po za tym jest kilka błędów jak np. 2x otwarty tag <body> i zamknięty tag <footer> przed tagiem <section>, puste tagi <h2> itd. Nie wiem jak się odnajdujesz w temacie SEO, ale tutaj nie ma nic z tym związanego. "Geniusz tkwi w prostocie" - tego się trzymaj. Nie zaśmiecaj strony jakimiś pierdołami. Najlepszym sposobem na kontakt jest oczywiście formularz kontaktowy i/lub livechat. Takie rzeczy powinny być w stopce witryny. Dobrze jest dodać telefon kontaktowy, gdzieś w dobrze widoczne miejsce, np. w górne menu, które POWINNO zjeżdżać razem z przewijaniem strony :)
komentarz 11 kwietnia 2019 przez szajba003 Nowicjusz (120 p.)
Okej postaram się  jak najszybciej poprawić całą stronę tak jak mówię gonią mnie przygotowania do sezonu letniego i b.mało czasu poświęcam stronie.

Fakt jest że life czat był by w sezonie bardzo pomocny.

Czy istniej, tutaj na forum jakiś poradnik z wyżej wymienionych rad bym mógł się nimi posłużyć do dalszej budowy.

i takie prywatne pytanie czy był by mi ktoś w stanie pokazać/lub usunąć błędy <footer> i innych pustych wypowiedzi.

Chciałbym dododać jeszcze Whatsupa i pare innych dodatków jak kalendarz buchowania rowerów itd.

\Nie wiem czy sprostam takiemu zadaniu sam. Proźba do was czy któryś z was miałby chwile na wyjuszczenie błedów jako dla amatora.

Proźba dość spora patrzać na stan strony, ale i tak wolę zapytać.

Jeśli chodzi o kompatybilność dość dużo było tutaj partyzantki.

Dzieki za pomoc było by mi miło i oczywiscie w ramach rekompensaty zaproszę wszystkich tych który mieli by ochotę pojeździć na rowerach !
+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia 2019 przez Hasira Bywalec (2,100 p.)
  1. Jeśli chodzi o mobilne urządzenia to czcionka jest (dla mnie) zdecydowanie za duża
  2. Menu zachodzi na górny tekst, co nie wygląda zbyt dobrze 

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 696 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez Kuchar Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 952 wizyt
pytanie zadane 11 września 2019 w Sprzęt komputerowy przez KosaTV Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 202 wizyt
pytanie zadane 11 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Jehnau Nowicjusz (130 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...