• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Usługi Google oraz łączenie sie ze stronami

Object Storage Arubacloud
0 głosów
93 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Stanisław Musiał Nowicjusz (240 p.)

Cześć i czołem przychodzę z pewnym niewyjaśnionym przeze mnie problemem otóż posiadam przeglądarkę Google Chrome i teraz tak mam problem z wchodzeniem na strony internetowe zwłaszcza YouTube i Google czasami zadziała ale tylko w określonych warunkach. Do tej pory udało mi się wybadać kilka spraw mianowicie: logując się na konto Google pojawia się komunikat o błędzie z autoryzacji natychmiastowo język Google zmienia się na angielski poczym następuje przekierowanie i jestem zalogowany na konto. Wchodząc na podstrony Google czy YouTube wyswietla mi się komunikat o tym że nie udało się załadować strony. Myślę że problem jest tutaj z zmieniającą się lokalizacją i Google i jego usługi nie potrafią dostosować języka i przez to wszystko się psuje natomiast po jakieś chwili jednak da się wejść.(zależy jak się język ustawi)

Co już próbowałem?
-zmiana adresów serwera DNS na google
-czyszczenie pamięci cache DNS 
-wlaczenie lokalizacji w ustawieniach Google
-zmiana przeglądarki 
-zmiana konta Google
-reset routera
-ustawienie języka w komputerze na polski
-lokalizacja w Windows włączona
-ustawienia przeglądarki język polski i itd.

-data też ustawiona na prawidłową

Nie korzystam z proxy ;) tak odnosiłem się do Google i szukałem jednak nic nie pomaga.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,479 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 155 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 639 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,651 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...