• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windows 10 - dziwny problem

Object Storage Arubacloud
+1 głos
645 wizyt
pytanie zadane 13 lipca 2017 w Systemy operacyjne, programy przez M.T. Nowicjusz (130 p.)
Witam,

dziś uruchomiłem komputer i chciałem skorzystać z Internetu ale Microsoft Edge nie mógł załadować żadnej strony, to samo było z Google Chrome i Mozillą Firefox. Za to inne programy korzystające z Internetu (Poczta, Wiadomości, Sklep) działały bez problemu. postanowiłem uruchomić AdwCleaner - brak odpowiedzi, Avast - w ogóle się nie uruchomił. Na komputerze zainstalowany jest też McAfee Security Scan Plus (działa), który nie znalazł zagrożeń. System (Windows 10) wczoraj wieczorem się aktualizował.

Pozdrawiam

Maciej

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 13 lipca 2017 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

Wina Windowsów. Ja mam Windowsa 8. 5 dni temu aktualizowałem. W sieciach Wi - Fi wszystko działało ,lecz niemiałem dostępu do internetu. Jednym słowem ten sam problem.
 

Nie odpowiadam za szkody wyrządzone przez używanie tego sposobu ! Robisz to na WŁASNE RYZYKO !

Wejdź do panelu sterowania->Centrum Sieci i Udostępniania-> po lewej stronie na pasku wybrać Zmień Ustawienia Karty Sieciowej i znaleść napis WI - FI. Pod nim powinna być jakaś nazwa (jeśli jesteś podłaczony do sieci wifi powinna to być trzecia nazwa). Zapamiętaj początek tej nazwy. Potem wejdź w Menedżera Urządzeń i Znajdź Karty Sieciowe. Rozwiń i dwuktrotnie naciśnij na nazwe wifi (chodzi mi o ten początek tej nazwy ,powinna tam być cała nazwa). Wejdź w zakładke Sterownik i jeśli na którymś PRZYCISKU pisze Włącz kliknij ten przycisk i sprawdź czy działa. Jeśli nie kliknij ODINSTALUJ STEROWNIK (Nie odpowiadam za szkody wyrządzone przez używanie tego sposobu ! Robisz to na WŁASNE RYZYKO !) i zaznacz wszystkie pola i kliknij odinstaluj. Poczekaj kilka minut. Jeśli to nadal jest uruchom ponownie komputer (w sposób standardowy czyli kliknij Uruchom Ponownie ,a nie zamykaj na przycisku) . Powinno działać.

0 głosów
odpowiedź 13 lipca 2017 przez dill Nowicjusz (140 p.)
Witam, mam podobny problem tyle tylko że wszystko działa oprócz firefox nie da rady uruchomić właśnie po aktualizacji windows 10, chrome działa prawidłowo, antywirus COMODO Internet security, gdy chce odinstalować firefox comodo wyświetla komunikat o zagrożeniu.

Podobne pytania

+3 głosów
1 odpowiedź 456 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 271 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 267 wizyt

92,675 zapytań

141,579 odpowiedzi

320,058 komentarzy

62,039 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...