• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Galeria zdjęć na stronie - slick, lightbox

0 głosów
29 wizyt
pytanie zadane 10 lutego w HTML i CSS przez GaryNJ Nowicjusz (240 p.)

Cześć mam pytanie odnośnie galerii. Chciałbym stworzyć galerię jak tą tutaj : https://codepen.io/origarti/pen/jVzRqe

tylko że 6 obrazków i przewijaną ale żeby po naciśnięciu na obrazek pojawiał się obraz wraz z opisem krótkim jakimiś linkami ewentualnie no ogólnie opisem.

Czyli mam taką galerię po naciśnieciu pojawia się biały box w którym jest powiększone zdjęcie a pod spodem jeszcze opis nie wiem jak to osiągnąć bo slick to jest przewijana galeria ale nie można powiększać obrazów. Może znacie jakąś inną galerie która spełni wszystkie moje potrzeby albo nakierujecie jak szukać i jak to zrobić :)

komentarz 10 lutego przez pablop76 Szeryf (84,030 p.)
Jest tego tyle w sieci, że na pewno coś znajdziesz. Nie poddawaj się tak szybko :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 98 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2017 w JavaScript, jQuery, AJAX przez Bartlomiej Bywalec (2,480 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 89 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2018 w HTML i CSS przez YakumoPL Użytkownik (820 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 155 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2018 w HTML i CSS przez YakumoPL Użytkownik (820 p.)
Porady nie od parady
Nie wiesz jak poprawnie zredagować pytanie lub pragniesz poznać którąś z funkcji forum? Odwiedź podstronę Pomoc (FAQ) dostępną w menu pod ikoną apteczki.FAQ

60,258 zapytań

105,942 odpowiedzi

220,111 komentarzy

32,463 pasjonatów

Przeglądających: 330
Pasjonatów: 10 Gości: 320

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...