• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozwijana galeria po kliknięciu

Object Storage Arubacloud
0 głosów
898 wizyt
pytanie zadane 11 listopada 2018 w HTML i CSS przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
Cześć! Czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego, że po kliknięciu w przycisk pojawi się więcej zdjęć, które były wcześniej ukryte? Najlepiej tylko w css html i js. Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 11 listopada 2018 przez k.wichura Pasjonat (19,870 p.)
Tak da się.

Poczytaj o display w css, addEventListener i element.style w js
komentarz 11 listopada 2018 przez k.wichura Pasjonat (19,870 p.)
https://codepen.io/anon/pen/pQEOXy wszystko co zrobiłeś działa
komentarz 11 listopada 2018 przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
To ja już nie wiem o co tutaj chodzi
1
komentarz 11 listopada 2018 przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
To musi być button?
1
komentarz 11 listopada 2018 przez WireNess Stary wyjadacz (11,240 p.)

Pozwolicie, że włączę się do dyskusji. 

To musi być button?

- Nie nie musi być to button.

 

- - - 

 

Takie pytanie do @YakumoPL - dodałeś na końcu sekcji body JQuery? Wklej poniższy kod na koniec body:

<script src="https://code.jquery.com/jquery-3.3.1.js" integrity="sha256-2Kok7MbOyxpgUVvAk/HJ2jigOSYS2auK4Pfzbm7uH60=" crossorigin="anonymous"></script>

 

komentarz 12 listopada 2018 przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
Jquery dodane. Nie wiem o co tutaj chodzi ale po godzinie walki jakoś zadziałało (nadal nie wiem co zrobiłem takiego). Teraz muszę walczyć z drugą częścią zdjęć, może tym razem trochę szybciej pójdzie. Pozdrawiam i dziękuję bardzo za odpowiedź :)
+1 głos
odpowiedź 11 listopada 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Tak, ale musisz zastanowić się jeszcze co to za zdjęcia, jaka jest realna szansa że user zechce je oglądać itp. Te dane są potrzebne aby dobrze zaprojektować koncepcyjnie rozwiązanie. Na przykład jeśli szansa, że user kliknie w to rozwinięcie galerii to 10% to można spokojnie po kliku puścić np. preloaderka jakiegoś i dopiero wtedy sobie podciągnąć fotki aby nie ładować ich niepotrzebnie 90% userom, którzy i tak w nie nie wejdą. Ale jeśli jednak sporo ludzi będzie tam wchodzić to warto jednak wcześniej je pobrać albo w tle po załadowaniu pierwszego contentu - to już zależy od konkretnego przypadku.
komentarz 11 listopada 2018 przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
Dziękuję :)
0 głosów
odpowiedź 12 listopada 2018 przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
Mam jeszcze jedno pytanie. Udało się już to zrobić ale teraz gdy klikam na te pokaż więcej moja strona się rozlewa. Pokazane elementy nachodzą na inne. Dałem overfow: hidden na rodzica i wszystko ładnie ale jednak nie tego mi potrzeba bo chcę zobaczyć tą zawartość po kliknięciu. Co mogę zrobić?

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 353 wizyt
pytanie zadane 13 września 2018 w HTML i CSS przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 547 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2017 w HTML i CSS przez Konrad Polit Początkujący (410 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 737 wizyt
pytanie zadane 10 lutego 2019 w HTML i CSS przez GaryNJ Nowicjusz (240 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,664 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...