• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z kopiowaniem danych Windows 7

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2019 w Systemy operacyjne, programy przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
Mam taki problem: jak chcę skopiować pliki (nie ważne co podłącze i do jakiego portu usb, nawet z tyłu pc) to małe pliki się kopiują bez problemu, a jak chce skopiować większe to kopiuje jakieś 1/3 a potem wyskakuje błąd "nie wykryto urządzenia usb" - odłącza pendriv'a (czy inny dysk zewnętrzny). Co może być problemem?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 lutego 2019 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
Nie jestem pewien, ale sprawdź czy FAT32(domyślny format plików na pamięciach USB) nie ma problemu z 'dużymi' (nie wiem jak duże pliki masz na myśli) plikami
komentarz 2 lutego 2019 przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
Kiedyś bez problemu wszystko kopiowałem. Jak to sprawdzić?
komentarz 2 lutego 2019 przez kenjiro244 Dyskutant (8,600 p.)

Maksymalny rozmiar pliku w tym systemie to 4 GB – 1 B (232 B – 1 B). Limit rozmiaru pliku wynika z kompatybilności ze starszymi systemami i wielkości pola w tablicy katalogu określającego rozmiar pliku (2 GB – 1 B to limit rozmiaru pliku od czasów DOS-u w wersji 3.x – pomimo ówczesnego limitu 32 MB na partycję dyskową).

FAT32

komentarz 2 lutego 2019 przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
To możliwe żeby te same urządzenia działały bez żadnego problemu na innym pc z win7?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 31,067 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,874 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 298 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...