• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dysk zewnętrzny 1 TB

0 głosów
190 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrRozgunek Użytkownik (830 p.)

Witam, mam pytanie odnośnie dysków przenośnych 1 TB ze sklepów typu media expert lub RTV euro AGD.

Czy te dyski naprawdę maję 1 TB? Cena 250 zł za 1 TB wydaję się niska czy może te dyski mają jakieś wady?   A potrzebuję dysku do zdjęć i filmików.

Polecacie jakiś dysk 1 TB ewentualnie 500 GB?(Oczywiście nie za drogi, nie zależy mi jakoś bardzo na szybkości przesyłu danych)

Zastanawiałem się na tym: Dysk SEAGATE Expansion Portable 1TB (STEA1000400)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

1
komentarz 23 marca 2017 przez efiku Maniak (74,980 p.)
Mamy podobny w firmie, tylko zasilanie  zewnętrzne, Spisuje się spoko. Tylko raczej powinieneś mieć port usb 3.0 a najlepiej 3.1

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 marca 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
wybrane 24 marca 2017 przez MrRozgunek

Najlepsza
Czy ja wiem czy niska. Dysk 1TB SATA możesz dostac za ok. 210zł. A ten dysk  z twojego linku jest ok i spokojnie możesz go kupic.
+1 głos
odpowiedź 23 marca 2017 przez niezalogowany
Mi się też wydaje że cena jest dobra, ani nie za tania ani nie za droga. HDD oferuje dobry stosunek ceny do ilości GB. Teraz w modzie są dyski SSD.
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2017 przez Craftwerk Nowicjusz (220 p.)
Nie jest zbyt niska. Po prostu ceny SSD są absurdalnie wysokie.
komentarz 26 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,330 p.)
Witam,

Pytanie czy chcesz go używać jako dysk przenośny czy zamontować do komputera,laptopa?

Gdy ściąga się obudowę to jest tam dysk 2,5".

Seagate to dobra marka twardych dysków.

Prędkość tego  dysku jest mała rpm 5400

wolny dysk to wolno komputer będzie Ci chodził.

Dodatkowo nie napisałeś do czego będziesz wykorzystywał ten dysk jako NAS multimedia, kopia bezpiedzeństwa danych, zapasowy system operacyjny, czy będziesz go używał jako FTP

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 590 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 132 wizyt
pytanie zadane 7 maja 2017 w Sprzęt komputerowy przez robertwe Gaduła (4,600 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,379 wizyt
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny chat IRC, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

64,181 zapytań

110,581 odpowiedzi

231,742 komentarzy

46,956 pasjonatów

Przeglądających: 249
Pasjonatów: 12 Gości: 237

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...