• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dysk zewnętrzny 1 TB

Object Storage Arubacloud
0 głosów
288 wizyt
pytanie zadane 23 marca 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrRozgunek Użytkownik (810 p.)

Witam, mam pytanie odnośnie dysków przenośnych 1 TB ze sklepów typu media expert lub RTV euro AGD.

Czy te dyski naprawdę maję 1 TB? Cena 250 zł za 1 TB wydaję się niska czy może te dyski mają jakieś wady?   A potrzebuję dysku do zdjęć i filmików.

Polecacie jakiś dysk 1 TB ewentualnie 500 GB?(Oczywiście nie za drogi, nie zależy mi jakoś bardzo na szybkości przesyłu danych)

Zastanawiałem się na tym: Dysk SEAGATE Expansion Portable 1TB (STEA1000400)

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

1
komentarz 23 marca 2017 przez efiku Szeryf (75,160 p.)
Mamy podobny w firmie, tylko zasilanie  zewnętrzne, Spisuje się spoko. Tylko raczej powinieneś mieć port usb 3.0 a najlepiej 3.1

3 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 23 marca 2017 przez Alvancaran Dyskutant (8,160 p.)
wybrane 24 marca 2017 przez MrRozgunek
 
Najlepsza
Czy ja wiem czy niska. Dysk 1TB SATA możesz dostac za ok. 210zł. A ten dysk  z twojego linku jest ok i spokojnie możesz go kupic.
+1 głos
odpowiedź 23 marca 2017 przez niezalogowany
Mi się też wydaje że cena jest dobra, ani nie za tania ani nie za droga. HDD oferuje dobry stosunek ceny do ilości GB. Teraz w modzie są dyski SSD.
0 głosów
odpowiedź 24 marca 2017 przez Craftwerk Nowicjusz (220 p.)
Nie jest zbyt niska. Po prostu ceny SSD są absurdalnie wysokie.
komentarz 26 marca 2017 przez lukas$ Gaduła (3,390 p.)
Witam,

Pytanie czy chcesz go używać jako dysk przenośny czy zamontować do komputera,laptopa?

Gdy ściąga się obudowę to jest tam dysk 2,5".

Seagate to dobra marka twardych dysków.

Prędkość tego  dysku jest mała rpm 5400

wolny dysk to wolno komputer będzie Ci chodził.

Dodatkowo nie napisałeś do czego będziesz wykorzystywał ten dysk jako NAS multimedia, kopia bezpiedzeństwa danych, zapasowy system operacyjny, czy będziesz go używał jako FTP

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 692 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 219 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2022 w Sprzęt komputerowy przez whiteman808 Obywatel (1,820 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
pytanie zadane 11 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Pbaryo Nowicjusz (140 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...