• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy używaliście kursów ze strefakursów.pl , eduweb.pl? Czy moglibyście jakiś polecić

Object Storage Arubacloud
+1 głos
16,653 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez fabek Nowicjusz (130 p.)
Zaczynam pracę z programowaniem . Oczywiście kursy Pana Mirosława nie mają sobie równych , i cieżko znaleźć podobne.

Jednakże Chciałbym bardziej nauczyć się :

HTML,CSS,JAVA

*Możliwe , że było pełno takich pytań , jednakże liczę na odpowiedzi.

Pozdrawiam :)!

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 16 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)

Polecam serdecznie filmy Pana Adriana ;)

https://kuvi.pl/categories/front-end-html-css-js?ref=7164

komentarz 16 lipca 2015 przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
zgodzę się, info z tego serwisu pomogło mi w projekcie na studia , był to sklep
komentarz 16 lipca 2015 przez KamilKulig Gaduła (3,670 p.)

Tej strony jeszcze nie znałem!  Niesamowita i ciekawie zapowiadajacy się kurs angulara. Dzięki!

komentarz 16 lipca 2015 przez Hubert Murawski Stary wyjadacz (11,990 p.)
Nie ma za co, sam kupiłem kurs wordpressa, po tygodniu zwrócił mi się 2 krotnie, teraz już nie liczę ile więcej na tym zyskałem. Dlatego całym szacunkiem dażę Adriana, szczególnie za to jak podchodzi do nas, gdy miałem jakieś pytanie odpowiadał z chęcią, nie to co większość ;)
+1 głos
odpowiedź 15 lipca 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
edycja 15 lipca 2015 przez Dorion300

Jeśli chodzi o strefakursów.pl to tam mają dobre kursy (Nie narzekam) ale niektóre są niekompletne, nieskończone. (chodzi mi o filmy na YT)

Czasem nie uczą wszystkiego. (z moich doświadczeń) ale bardzo dobre są na początek.

 

No chyba że chcesz kupić książkę od nich.

 

PS: A nie lepiej w internecie szukać potrzebnych informacji? np."Jak zrobić to i to w html?"

Jest tego masa w internecie, unikaj W3Schools i dużo się nauczysz.

komentarz 15 lipca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
Mam kursy z EDUWEB. Polecam wszystkie związane z html i css.(Szczególnie z udziałem Grzegorza Róg). Generalnie z wydawnictwa EWEB można brać wszystko. Nie zawiodłem się jeszcze na żadnym tutorialu. Ale ze Strefą Kursów trzeba uważać. Cedzić mocno. Ja np. nie polecam a nawet odradzam kursy, które prowadzi Ksawery Kargól. Jego łopotologizm trąca o traktowanie słuchacza jak debila. Wiadomo, że niektórzy potrzebują otrzymać wiedzę w bardziej prosty a wręcz tak jak wspomniałem łopatologiczny sposób ale bez przesady...Dykcję tego Pana pomijam.

Sprawdź sobie jeszcze 2 takie baaaaaardzo dobre serwisy:

https://css-tricks.com/

http://kodcss.pl/

Kopalnie wiedzy!
komentarz 15 lipca 2015 przez fabek Nowicjusz (130 p.)
Dziękuje kolego :)!

Co do Kargula również się z Tobą zgodzę .
komentarz 16 lipca 2015 przez wanderer Gaduła (3,710 p.)
co jest nie tak z tym w3schools, bo już niejednokrotnie czytam ze to jakies felerne jest  ? ? ?
+1 głos
odpowiedź 15 lipca 2015 przez keyram Obywatel (1,520 p.)
Korzystam ze Strefy Kursów. Mają bardzo dobre kursy. Skorzystałem już z wielu, ale nie polecam brać kursów typu HTML, JS, CSS. Są dobrze przygotowane, ale wszystko można znaleźć w sieci. Ale tak czy siak. Polecam!
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
HTML z Strefy Kursów nie polecam ;)
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2015 przez niezalogowany
Interesuje się właśnie ich kursem tworzenia gier na ios w języku objective c

 

Poleci ktoś?
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2015 przez Maurycy0621 Bywalec (2,140 p.)
Ja mam zakupiony kurs c++ ze strony strefakursów.pl, i szczeże mówiąc, kurs nie jest źle nagrany, aczkolwiek myślę, że za te pieniądze można by było zakupić książkę, z zagadnieniami chociaż średnio zaawansowanymi, bo kurs ze strefy kursów jest tylko na poziomie podstawowym.
0 głosów
odpowiedź 16 lipca 2015 przez niezalogowany

Ja na Twoim miejscu unikałbym tych platform, szkoda czasu (i pieniędzy ;)). Nie wiem jak sprawa się ma z videopoint, bo to bardzo młoda platforma. Internet jest dziś przesiąknięty wszelakiej maści poradnikami, (darmowymi) kursami etc. tylko nikomu się nie chce ich szukać.

Podobne pytania

+3 głosów
8 odpowiedzi 3,862 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w Inne języki przez r00t Mądrala (6,960 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 1,976 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 18,732 wizyt
pytanie zadane 4 maja 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez mac-rum Użytkownik (610 p.)

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...