• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kursy eduweb.pl

VPS Starter Arubacloud
+3 głosów
3,847 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2015 w Inne języki przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Witam,

Mam takie pytanie czy ktos z Was ma lub mial stycznosc z kursami z eduweb.pl?

Wlasnie sie zarejestrowalem i kursy wygladaja bardzo ciekawie

PS. Ja nie mieszkam w Polsce wiec moglby ktos jeszcze z was wrzucic jakies linki z kursami PL

Dzieki

8 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Mam kilka kursów eduweb.pl i powiem tak - to dobre kursy, wiele z nich się nauczyłem, ale moim zdaniem kursy Pana Mirosłowa są na znacznie wyższym poziomie.

Pozdrawiam serdecznie
komentarz 15 czerwca 2015 przez tarnasm Gaduła (3,030 p.)
Kursy Edu.Web charakteryzuje pewna systematyka. Treści omawiane sa w kolejnych etapach. Tj. Dawkowane. Ja mam kilka kursów i szczerze je polecam. Ale nie porównywałbym kursów p. Mirka z EDU WEB. Bo to inne style nauki.
+1 głos
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Niektórzy sobie chwalą, niektórzy piszą, że dziadostwo i możesz się wszystkiego co oferuję w tego typu kursach nauczyć za darmo z innych źródeł (youtube, darmowego ebooki, poradniki od innych etc). Trudno jest mi oceniać owe kursy, ponieważ nie miałem z nimi styczności oprócz jakiś tam darmowych próbek dawno temu. Powiem ci tylko tyle, że w większości kursów wiedza w nich zawarta może być "lekko" nieaktualna, bo powiedzmy przez 2-3 lata coś się zmieniło i robi się to inaczej.

Napisz konkretnie, które kursy cię interesują to może coś wymyślimy na podstawie opisu i darmowych próbek o ile będą, ale raczej powinny być.
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez rafikbarca Użytkownik (680 p.)
Równiez powaznie myśle o zakupie kursów z eduweb a konkretnie php(chyba w tym pakiecie odznaka php)

http://eduweb.pl/kursy/php/php-techniki-pracy.html

 

Oczywiście nr 1 to kursy Pana Mirosława ale goni mnie czas i nie mogę czekać na kolejne odcinki:(

Planuję napisać stronę do oceniania coś na kształ filmweb czy lubimyczytac.

Czy uważacie że ten kurs może pomóc albo polecicie coś innego?
komentarz 15 czerwca 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Może pomóc, przedstawia obiektówke php. Warto przed zakupem opanować przynajmniej podstawy z innych źródeł. Co ciekawe jednym z przykładów w tym kursie jest system oceniania więc może Ci się przyda ;)
+1 głos
odpowiedź 15 czerwca 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (13,980 p.)
Eduweb.pl ma bardzo szeroki zakres kursów, ale są bardzo słabe i jeszcze chcą za to pieniądze. Jestem samoukiem bardziej i wiele nauczyłem się z internetu "za darmo". Jeśli miałbym jakiś kupić to poziom musiałby być wyższy niż Pana Mirosława.
+1 głos
odpowiedź 16 czerwca 2015 przez niezalogowany

Szkoda, że ograniczasz się do polskich kursów. Poza eduweb znam jeszcze strefakursów i educativo. Byłem posiadaczem kilku kursów z każdej z tych platform i gdybym mógł cofnąć czas, to za te pieniądze kupiłbym sobie książki. Jak już ktoś wcześniej wspomniał kursy są często nieaktualne (nie wiem jak w innych kategoriach, ale w programowaniu to norma). W większości produktów wiedza wykładana jest bardzo encyklopedycznie - wytłumaczone jest, nad czym pracujesz, do czego to może służyć, ale nie masz ogólnego poglądu jak możnaby to zaimplementować w faktycznym produkcie - ja osobiście nie "czułem" tej wiedzy, którą przyswajałem. 

Jeżeli nie jesteś początkujący i swobodnie się poruszasz w danej technologii - to możesz sobie łyknąć jakiś "zaawansowany" kurs. Niemniej jednak dalej uważam, iż zdecydowania więcej wiedzy wyniesiesz z dobrej książki.

komentarz 16 czerwca 2015 przez jared Gaduła (3,600 p.)
Jakie książki polecasz?
komentarz 16 czerwca 2015 przez niezalogowany
Zależy o jakiej technologii mowa.
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
Mi osobicie sie nie spodobały.

A te kursy to na jaki temat maja byc?
komentarz 16 kwietnia 2015 przez r00t Mądrala (6,960 p.)
Oczywiscie zalezy mi najbardziej na kursach developerskich.
komentarz 16 kwietnia 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,730 p.)
Jak masz jakas szybka chmure to moge cos tam uploadować ;)
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez Geek Pasjonat (19,660 p.)
Korzystałem i korzystam. Mogę szczerze polecić.
0 głosów
odpowiedź 16 kwietnia 2015 przez SebastianGomularz Dyskutant (9,370 p.)
Kursy średnie najlepsze robi Pan Mirosław

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 499 wizyt
+6 głosów
2 odpowiedzi 1,661 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2015 w Inne języki przez r00t Mądrala (6,960 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...