• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja na pracę licencjacką.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,717 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez keyram Obywatel (1,520 p.)
Witam!

Jako temat pracy licencjackiej wybrałem sobie zaprojektowanie bazy danych i stworzenie strony internetowej, na której byłby formularz, w którym można dodać do niej dane oraz je przeglądać. Wiem jak to zrobić, ale nie wiem jak to zaprezentować przed komisją. Na egzamin trzeba przyjść z własnym laptopem i to zaprezntować, czy coś w tym stylu ? :)

4 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 lipca 2015 przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
Nie wiem czy to nie za prosty pomysł, takie coś może napisać każdy po przerobieniu paru godzin tutoriali dostępnych na necie
komentarz 15 lipca 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Dokładnie to chciałem napisać.
komentarz 15 lipca 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Ja bym postawił jakiś serwis na FW. Wstyd iść z takim projektem.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015 przez falauthy Stary wyjadacz (11,550 p.)
Takie informację raczej kieruj do swojego dziekanatu.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015 przez Krawiec91 Pasjonat (19,600 p.)
Stoję przed bardzo podobnym problemem. Myślę, że dobrze by było zaprezentować, jakieś najciekawsze smaczki z aplikacji. Na jakieś gruntowne pokazywanie apki od deski do deski to nie ma czasu egzaminie. Inaczej wygląda to jak o tym opowiadasz, a inaczej jak coś na żywo zaprezentujesz.
0 głosów
odpowiedź 15 lipca 2015 przez Pinio Gaduła (3,520 p.)
Pokaz interfejs powiedz krotko na czym to stoi jakich technologi uzyles i skup sie na jakis smaczkach np jak rozwiazales jakies konkretne problemy np. przy implementacji bazy danych, powiedz jak mozna taka aplikacje wykorzystac w praktyce, jak dalej mozna rozwinac taki produkt, jak zabezpieczyles aplikacje przed uzytkownikami, mozesz tez powiedziec troche jak ja wytestowales...Idz i sprzedaj im produkt, uświadom im że to co zrobiłes jest naprawde potrzebne a nie jest to kolejny tempy projekt na zaliczenie, nie ma tutaj większej filozofi:)

Oczywiscie stworz jakas prezentacje biznesową(podkresle to jeszcze raz biznesowa) pokazujac przypadki uzycia, funkcjonalnosc i to jak wyglada interfejs.

Podobne pytania

+1 głos
3 odpowiedzi 1,228 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 400 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2017 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez czujek22 Dyskutant (7,670 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...