• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy to zwiększa pozycjonowanie?

0 głosów
251 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2018 w Offtop przez Layoutowiec Gaduła (4,630 p.)
Cześć!

Mam krótkie pytanko: czy jeżeli wpisze w kodzie mojej stronki w keywords więcej słów to będzie ona wyżej pozycjonowana czy na jakiej zasadzie to działa

Proszę o pomoc, miłego wieczoru

4 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2018 przez Ярек Эс Bywalec (2,340 p.)
edycja 6 grudnia 2018 przez Ярек Эс
W 2009 roku Google ogłosiło, że meta keywords nie jest brany pod uwagę przy ocenie strony.
+1 głos
odpowiedź 6 grudnia 2018 przez Comandeer Mentor (461,620 p.)
Nie, nie będzie. Żadna wyszukiwarka od lat już nie patrzy na słowa kluczowe, bo to jedynie siedlisko spamu w większości przypadków.
komentarz 6 grudnia 2018 przez Layoutowiec Gaduła (4,630 p.)
Czyli właściwie mogę sobie to odpuścić i lepiej zając sie nagłówkami itd. tak?
komentarz 6 grudnia 2018 przez Comandeer Mentor (461,620 p.)
Pisz stronę dla użytkownika, a sama się będzie pozycjonować. Optymalizowanie nagłówków pod Google mija się z celem.
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2018 przez PolYGlok Pasjonat (18,470 p.)
Ostatnio gadałem z typem który robi strony od kilku lat i mi powiedział(co nie znaczy ze trzeba w to wierzyć) że jak chcesz wypozycjonować to poprostu musisz zapłacić G- kto więcej zapłaci ten ma wyżej pozycjonowane. Ale tez jest tak ze Google bierze te słowa kluczowe i je zlicza z całej sieci i czym więcej jest tych samych słów w różnych miejscach to jakby G bierze to za fakt i je wyżej idexuje. A firmy robią tak ze (on to tak mówił) wpisują te słowa w jakieś publiczne 'biblioteki/serwery' których jest od groma czy maja je w rozmieszczone jak sieć  w większym obszarze i wtedy G też je bardziej bierze pod uwagę.
0 głosów
odpowiedź 6 grudnia 2018 przez coderCpp93 Gaduła (3,970 p.)
Jeszcze gdy słowa kliczowe były używanie, wpisanie mało znaczących keywords nie dotyczących tematyki strony powodowało, że boty indeksujące wyczuwały, iż próbujesz naginać zasady. Dostawało się, można powiedzieć bana.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 81 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 60 wizyt
pytanie zadane 19 maja w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Rosool Użytkownik (590 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 22 wizyt
pytanie zadane 13 marca w Sieci komputerowe, internet przez Patryk Kania Początkujący (310 p.)
Porady nie od parady
Wynikowy wygląd pytania, odpowiedzi czy komentarza, różni się od tego zaprezentowanego w edytorze postów. Stosuj więc funkcję Podgląd posta znajdującą się pod edytorem, aby upewnić się, czy na pewno ostateczny rezultat ci odpowiada.Podgląd posta

66,379 zapytań

113,130 odpowiedzi

239,487 komentarzy

46,636 pasjonatów

Przeglądających: 313
Pasjonatów: 9 Gości: 304

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...