• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Div w 3d? POMOCY

Object Storage Arubacloud
0 głosów
72 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2018 w HTML i CSS przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Witam, mam pytanie, czy jest możliwe zrobienie div'a w 3d? chodzi mi o to czy można zrobić np. prostokąt w 3d i czy była by możliwość obracania tego prostokąta myszką?

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
edycja 1 grudnia 2018 przez Tomek Sochacki
 
Najlepsza
tak to jest zabawa css, m.in. transformacjami plus w js odpowiednie eventy myszki. W necie jest masa przykładów, poguglaj np. na hasla cube 3d css itp.
komentarz 1 grudnia 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
właśnie o taką odpowiedź mi chodziło, nie wiedziałem też pod jakim hasłem szukać dzięki ;)
komentarz 1 grudnia 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
jak chcesz sie tak bawic to poszukaj tez na hasla css tricks albo wez sobie np. libke animate css i próbuj sam kodowac rozne efekty. Fajna zabawa jak ktoś lubi css, animacje itp, ja nie lubie tego i raczej uciekam od css :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 2 czerwca 2016 w HTML i CSS przez Ardian Początkujący (290 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 151 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2019 w HTML i CSS przez kolekole Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 320 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2018 w HTML i CSS przez ceruix93 Nowicjusz (200 p.)

92,632 zapytań

141,500 odpowiedzi

319,879 komentarzy

62,012 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...