• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Złożony ruch obiektu 3D: technologie CSS, SVG, JS

Object Storage Arubacloud
0 głosów
149 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2019 w HTML i CSS przez kolekole Nowicjusz (120 p.)
Cześć.

Stworzyłam obiekt 3D w technologii CSS - jest to strzałka.
Stworzyłam także z wykorzystaniem technologii: JS oraz SVG ścieżkę.

Chciałabym stworzyć animację. Otóż zależy mi na tym, aby strzałka rotowała się w taki sposób, aby stworzona przeze mnie ścieżka prezentowała drogę pokonywaną przez czubek strzałki. Strzałka początkowo stoi równolegle do osi Z, następnie rotuje się, powodując odchylenie od osi Z.

Mój kod znajduje się tutaj: https://codepen.io/kolekole/pen/BXBOXd

Próbowałam to zrobić zarówno dodając kilka ruchów - wówczas wektor poruszał się tak, jak chciałam, ale ruch nie był płynny. Zaś w przypadku, kiedy zrobiłam to w jednym ruchu, ruch co prawda jest płynny, ale niestety nie jest zsynchronizowany z narysowaną ścieżką. Czy istnieje sposób, aby zsynchronizować ten ruch? Animację tę robię już kilkanaście dni i niestety, nic sensownego nie wyszło...

Będę wdzięczna za każdą pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 220 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2023 w JavaScript przez AgentTecza Obywatel (1,810 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,744 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2015 w HTML i CSS przez artimal Gaduła (4,800 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 216 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2022 w JavaScript przez zerakot Obywatel (1,870 p.)

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...