• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z komputerem

Object Storage Arubacloud
0 głosów
179 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Cukson Nowicjusz (140 p.)
Witam mam problem mianowicie niedawno wymieniłem swojego GTX 960 4gb OC na GTX 1060 OC, ponieważ miałem lagi karta była słabo wydajna po wymianie karty zaczął się problem w grach tak jak na GTX 960 były małe zacięcia animacji i mało fps, tak teraz mam duże lagi i dużo fps po przeniesieniu gier bardziej wymagających na dysk ssd lagi z tych nieznośnych stały się znośne, ale to nadal nie jest płynna rozgrywka czy ktoś wie jak to naprawić?

Mój sprzęt:

Karta Graficzna: Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB Procesor: Intel I5-6400 2.70GHz Pamięć Ram: GoodRam IRDM DDR4 2x4Gb 2400GHz CL17 Płyta główna: Gigabyte GA-H110M-S2V Dyski: SSD Goodram 120GB + HDD WDC WD10EZEX-22MFCA0 1TB Zasilacz: SilentiumPC Vero M2 Bronze 600W Obudowa: Silentiumpc Armis AR3 Chłodzenie procesora: Silentiumpc Spartan 3 LT
komentarz 25 listopada 2018 przez niezalogowany
co znaczy lagi? Grasz przez neta? może zainwestuj w lepsze łącze po prostu.

Lagi w grach przez neta to problem przede wszystkich łącza internetowego, a nie Twojego sprzętu
komentarz 25 listopada 2018 przez Cukson Nowicjusz (140 p.)
Lag mam na myśli że mam 5 pingu posłużę się do przykładu fortnite i jak coś się wczytuje to są lagi albo gdy jestem w miejscu gdzie jest dużo rzeczy

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 listopada 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Może windows ? Jeśli masz 10 to bardzo możliwe, podobnie mialem, z każdą aktualizacja wydajność spadaladrastycznie
komentarz 25 listopada 2018 przez Cukson Nowicjusz (140 p.)
Tak mam win 10 i z każdą aktualizacją jest coraz gorzej czy jest inna możliwość naprawy niż zmiana systemu na np. win7?
komentarz 25 listopada 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Zawsze możesz postawić go na nowo albo przywrócić ustawienia fabryczne, po wszystkim wyłączysz aktualizacje i powinno pomóc, sam tak zrobiłem
komentarz 25 listopada 2018 przez Cukson Nowicjusz (140 p.)
Robiłem już tak ale mimo to lagi były a teraz nie chce znowu tego robić bo nie chce mi się wszystkich gier i programów instalować od nowa ani tracić plików które mam na dysku
komentarz 25 listopada 2018 przez Hardwell Dyskutant (8,980 p.)
Przecież przy ustawieniach fabrycznych możesz zaznaczyć zeby nie usuwało twoich danych, dane zostaja a system na nowo się stawia

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 476 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Aviis Początkujący (300 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 165 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 96 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez SoBi Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...