• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z lagami

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
148 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2017 w Sprzęt komputerowy przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)
Witam.

Posiadam komputer:

GeFroce GTX 1060 6gb

Intel(R) Xenon(R) CPU  E5-2650 0 @ 2.00Ghz

32GB ramu

I z wyżej wymienionym komputerem powinienem osiągać niesamowite wyniki w grach takich jak lol czy cs:go, a tak nie jest. Mam 250 fpsów i po chwili grania, jak coś się dzieje fpsy uciekają i z 250 robi się 17, a obraz się zawiesza. Mam aktualnego i oryginalnego windowsa 7 karta jest z MSI. Nie ruszałem biosu, ponieważ nie sądzę abym potrafił go zaktualizować. Dodam, że jest to stacja graficzna z jakimś Delowskim oprogramowaniem, do którego nie potrafię się dostać. Jakieś porady/pomysły? Jeśli ma ktoś program do diagnozowania taki rzeczy to bym poprosił o linki/nazwy.

Z góry dzięki za każdą pomoc.
komentarz 6 kwietnia 2017 przez Raymond.Z Obywatel (1,800 p.)
Jakie temperatury osiąga CPU i GPU podczas gry?
komentarz 6 kwietnia 2017 przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)
Gpu to karta graficzna jeżeli dobrze rozumiem (jestem laikiem jeżeli chodzi o komponenty w komputerze i grzebanie w nim, więc przepraszam jeśli coś pokręcę :x), więc ona do 50*, zaś Cpu nie mierzyłem nigdy, nawet nie wiem gdzie bym mógł to sprawdzić, lecz nigdy nie odczuwałem, żadnego rodzaju przegrzania.
komentarz 6 kwietnia 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
Jak mialbys to odczuc? Nie poparzysz sie o obudowe, ale sa rozne symptomy. Zainstaluj np. Core Temp i jakiegos benchmarka, wygrzewaj przez jakis czas i podaj nam temperatury. No i standardowe pytanie, czy sterowniki sa aktualne?
komentarz 6 kwietnia 2017 przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)
Co to benchmark?
komentarz 6 kwietnia 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
Zestaw animacji, ktory testuje Twoj sprzed pod kontem wydajnosci. Sila rzeczy mocno spoci hardware i bedzie mozna cos powiedziec, powiedziec jakie masz temperatury itd. Wszystko jest na google, panie kolego.
komentarz 6 kwietnia 2017 przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)
Dobra mam program do odczytywania temperatury gpu i cpu, zaraz odpalę jakąś gierkę i sprawdzę. Przez ile mam testować?
komentarz 6 kwietnia 2017 przez __new__in__town Bywalec (2,100 p.)
Kolego, benchmark a nie "gierke". Jest powod dla ktorego sie uzywa benchmarkow. Testuj przynajmniej 30min.
komentarz 6 kwietnia 2017 przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)

No więc pobrałem benchmarka (http://www.3dmark.com/3dm11/12105033  wyniki testu) chodził on mniej więcej 30 minut. Po teście zrobiłem ss pomiarów temperatury gpu i cpu (w załączniku) plus zrobiłem ss pomiarów z oprogramowania MSI do karty (afterburner).

komentarz 6 kwietnia 2017 przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)

Nie mogłem wkleić 2 zdj do 1 komentarza 

komentarz 7 kwietnia 2017 przez Michalinskii Nowicjusz (120 p.)
Czyli nikt nie widzi rozwiązania?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 466 wizyt
pytanie zadane 3 czerwca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Aviis Początkujący (300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez Cukson Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 93 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2020 w Sprzęt komputerowy przez SoBi Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...