• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Proszę o ocenę moich aplikacji.

Object Storage Arubacloud
+8 głosów
480 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w C i C++ przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
przywrócone 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat

Witam oglądam poradniki pana Zelenta już od bardzo dawna, są najlepsze, dlatego też chciałem żebyście ocenili moje gry i aplikacje napisane w C++ pod względem jakości i mojego wieku, ponieważ obecnie jestem w szóstej klasie szkoły podstawowej. Większość moich produkcji możecie znaleźć tutaj : https://www.youtube.com/channel/UCYXPFMdR996W1d6yA0xJzKQ/videos tam są nieliczne moje najciekawsze programy. Oczywiście proszę nie rozumieć tego komentarza w ten sposób, że chcę się wypromować, chodzi tylko o waszą ocenę, która jest dla mnie bardzo ważna. Pozdrawiam.

9 odpowiedzi

+8 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

W 6 klasie to ja nie słyszałem o C++. Powiem tak, fajne projekty. Fajnie, że piszesz w konsoli, wielu ludzi to odstrasza i za szybko idą do okienek. Fajnie by było, abyś oprócz widoku na aplikacje udostępnił także kod, powiedzielibyśmy wtedy coś więcej.

komentarz 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Właśnie, ważne pytanie, programujesz obiektowo czy proceduralnie?
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Jeśli chcesz mogę Ci dać kody (tylko nie wszystkie, niektóre wolałbym zachować dla siebie), powiedz tylko do któryh aplikacji (daj linka do mojego filmu). Podaj Twój adres e-mail to ci wyślę kody. Piszę proceduralnie.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Ok, wyślij to co chcesz, mail: krecik1334@interia.pl
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Wysłałem już emaila z kodami. Proszę ich nie udostępniać nikomu.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Odebrane. Postaram się ustosunkować do tego kodu.
+7 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Rogal Obywatel (1,070 p.)
Siema. Jak dla mnie wszystko ma ład i skład, fajnie że tworzysz aplikacje, w Twoim wieku masz naprawdę duże szanse , że będziesz programował na wysokim poziomie w przyszłości.

Co do poprzednika - w okienkach Tkwi moc. Chodzi o wielkość aplikacji, które aplikacje są wykorzystywane w rzeczywistosci ? te w konsoli, czy te w oknach, badz okreslone fukncjonalnosci ??

Rozwijaj obiektowego c++, jezeli to zrozumiesz i bedziesz umial zastosowac to wszystko stanie przed Toba otworem
komentarz 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Jeśli chodzi o okienka, to niektórzy nawet nie umiejąc proceduralnego C++ chcą w nich pisać, nie mówiąc już o obiektowym, a to jest błąd prowadzący do niezrozumienia.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Dzięki za odpowiedź, zastosuję się do Twojej rady co tego obiekowego C++.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś, jak piszesz proceduralnie to obejrzyj odcinki obiektowego C++ Mirosława Zelenta i spróbuj przepisać swoje projekty na obiektowe. Naprawde rozwijające.

komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Tak zrozumiałem Twoją odpowiedź. Ale co do tego przepisywania swoich aplikacji nie pomyślałem.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Naprawdę dobry motyw, często problemy dość zajmujące naszą głowę w podejściu proceduralnym da się łatwo rozpisać obiektowo
+3 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Pan Kulomb Pasjonat (18,630 p.)
Spoko. Rozwijaj się dalej. Pozdrawiam.
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Buby Pasjonat (19,590 p.)

Powiedzieć, że jestem dumny, że istnieją takie jednostki, które w tym wieku interesują się czymś produktywnym, to zbyt mało wink Ja sam zacząłem uczyć się cpp w pierwszej technikum, obecnie jestem w drugiej, ale moja nauka była nie usystematyzowana - miałem okresy wielkiego boom, kiedy potrafiłem po 5-6 godzin siedzieć w kodzie, a potem następował miesiąc przerwy. Obecnie to usystematyzowałem i jestem strasznie zadowolony, jednak żałuje, że nie zacząłem wcześniej, no ale wszystko da się nadrobić! Powodzenia w twórczości, bo ciężka praca popłaca.yes

komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
W całości się z tobą zgadzam. Cieszę się z Twojej oceny, jest ona dla mnie bardzo ważna i także życzę Ci powodzenia.
+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Rogal Obywatel (1,070 p.)
Sa rzeczy trudniejsze takie jak wielowatkowosc, laczenie z bazami danych, laczenie z serwerem za pomoca protokolow HTTP, obsluga zdarzen, sevlety itp itd. Nie twórz aplikacji , które umiesz zrobić. Z Doświadczenia - najbardziej mnie rozwinęły projekty, które wymyśliłem.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Nie do końca zrozumiałem Twój komentarz. Wiesz jeżeli miałbym dostęp do wiedzy, o której mi mówisz to bym z niej zkorzystał. Swoją drogą Tobie chodziło o to, że to można wszystko można zobić w C++ ? Wszystkie, a przynajmniej większość moich aplikacji sam wymyśliłem i skoro umiałem je zrobić to je zrobiłem.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Bartosz Płóciennik Dyskutant (8,510 p.)
Gratulację i życzę aby szło Tobie tak dalej :)

Ogarnij programowanie obiektowe. A także spróbuj coś większego napisać tak aby siebie sprawdzić i aby było jakieś większe wyzawanie dla Ciebie.

Idziesz w dobrym kierunku i tak trzymaj. Nie trzymaj się jednak konsoli zbyt długo - ma to plus, że tworzysz w tej chwili swoje programy właśnie w konsoli bo widzisz biało na czarnym swoje efekty. Jednak to okienkowe aplikacje są potegą.

Ale masz na to wszystko jeszcze sporo czasu :D
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Dziękuję za komentarz. Jestem w trakcje pisania gry w silniku graficznym - SDL. Gra będzie moją skwadraconą wersją flappy birda. Nadodatek jest okienku.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Mógłbyś dać kod źródłowy do painta? Albo tutaj, albo na pw, gdziekolwiek. Zaciekawił mnie twój paint i chciałbym zobaczyć jak to zrobiłeś.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Podaj e-maila, zaraz Ci wyślę.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Fajny paint, nawet ja takich pomysłów nie miałem. xD Możesz zrobić tutorial jak takie coś napisać byłby to ciekawy materiał na film o c++ i praktyce.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Nie obiecuję, ale może taki wyjdzie.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Matt Sochi Obywatel (1,930 p.)

Chłopie, jak w 6 klasie interesuje cię programowanie to WIELKI szacun. Jeśli przez nastepne lata swojej edukacji będziesz zdobywał doświadczenie z C++ czy z innych języków to będziesz nie do przeskoczenia na rynku pracy. Co do gier to są bardzo fajne. Nie musi być ładny interface graficzny, ważna jest logika, intelekt wykorzystany do stworzenia gry. Drzemie w tobie wielki potencjał. Nie oglądaj się za Pannami, bo na to przyjdzie czas w liceum. wink

Pozdrawiam.

komentarz 7 kwietnia 2015 przez DarkEliat Bywalec (2,810 p.)
Wielkie dzięki za odpowiedź, Twój komentarz jest dla mnie bardzo motywujący. Cieszę się, że ludzie umieją docenić pracę włożoną w to co robię. Pozdrawiam.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 207 wizyt
pytanie zadane 26 września 2020 w HTML i CSS przez filip.r00 Początkujący (270 p.)
+2 głosów
2 odpowiedzi 477 wizyt
+3 głosów
1 odpowiedź 351 wizyt
pytanie zadane 17 września 2019 w Nasze projekty przez Majonez.exe Gaduła (3,490 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...