• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mała gra na długie lekcje informatyki

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
1,272 wizyt
pytanie zadane 30 września 2018 w Nasze projekty przez huncwot Obywatel (1,110 p.)

Witam.

Jako, że rok szkolny już w pełni, a ja przypomniałem sobie jak ciężko czasem usiedzieć na lekcjach informatyki, postanowiłem stworzyć małą grę, która może pomoże zmarnować trochę czasu na nudnej lekcji.

Oto ona:

https://huncwot.itch.io/cyberpuck

Jest to prosta gra nastawiona na rywalizację dla 2 lub 4 osób na jednej klawiaturze.

Mam nadzieję, że gierka komuś się spodoba i jak zwykle czekam na rady co mógłbym zrobić lepiej.

Tutaj jeszcze screeny na zachętę :) :

Pozdrawiam

Huncwot

6 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 października 2018 przez ShiroUmizake Nałogowiec (46,300 p.)
Nawet fajne, ale takie potwora do takiej gry ;d
0 głosów
odpowiedź 1 października 2018 przez Gambr Dyskutant (7,530 p.)
Fajna gierka
0 głosów
odpowiedź 1 października 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Fajna gierka :) Jakich technologi urzyleś do jej napisania ?
komentarz 1 października 2018 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)
Gierka jest napisana w Unity.
0 głosów
odpowiedź 1 października 2018 przez marcinfr15 Nowicjusz (240 p.)
nawet spoko gierka
0 głosów
odpowiedź 9 października 2018 przez Aspc1 Bywalec (2,620 p.)
Bardzo dobra gra. Pozdrawiam i polecam ~ Piotr Fronczewski
–2 głosów
odpowiedź 1 października 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
widziałam podobną grę

https://www.haxball.com/

gralism razem wszyscy 8 osób więcc więcej rybów gry żeby więcej osób mogło jednocześnie grać było by dobre, ale tam każdy grał na swoim stanowisku więc jeśl byś dał rade też tak mógłbys zrobić i jakieś dodatkowe gadżety na przykład że ten twój ludzik którym jestes mo złapaniu na przykład żetonu rośnie albo spowalnia tamtego gracza.
komentarz 1 października 2018 przez huncwot Obywatel (1,110 p.)
Gry, o której piszesz nie znałem :)

A jeśli uda mi się ogarnąć w końcu kod sieciowy to chętnie zrobię tryb grania każdy we własnej przeglądarce.
komentarz 3 grudnia 2018 przez ellodurro Nowicjusz (140 p.)

@Jelen, to jest karygodne takie błędy popełniać proszę o poprawę bo nie o taką Polske walczyłem 

komentarz 3 grudnia 2018 przez Jelen Bywalec (2,140 p.)
jakie błędy?
komentarz 3 grudnia 2018 przez ellodurro Nowicjusz (140 p.)
nie wiem o jakie ryby ci chodzi

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 1,051 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 249 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 305 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2017 w JavaScript przez Grzesiek Łyczak Nowicjusz (150 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...