• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

C# WPF Aplikacja sterująca przeglądarką

Object Storage Arubacloud
0 głosów
424 wizyt
pytanie zadane 26 września 2018 w C# przez Sc4red Użytkownik (590 p.)
Witam,

staram się napisać aplikacje/przeglądarkę która miałaby sama poruszać się po stronie www.

dla przęglądarki zastosowałem eo:WebControl

najlepiej żeby program nie sterował fizycznie myszką(mógł działać w tle) tylko klikał wybrane miejsca kord XY. tak samo z wpisywaniem tekstu.

/// chyba że można to zrealizować przez jakieś metody związane z webcontrol html ? Poszukuje metody która mogła by mi pomóc. Proszę o pomoc.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 26 września 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
wybrane 28 września 2018 przez Sc4red
 
Najlepsza
Nw czy oto chodzi ale jeżeli aplikacja ma sterować przeglądarką to przychodzi mi na myśl jedynie selenium (ma chyba też implementacje w C#).
komentarz 26 września 2018 przez Sc4red Użytkownik (590 p.)
Świetna sprawa :D dzięki sprawdzę czy wszystko zadziała i dam znać! :D
0 głosów
odpowiedź 28 września 2018 przez Sc4red Użytkownik (590 p.)
Można jakoś obejść reCAPTCHA ? :D
komentarz 28 września 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
reCaptcha nie, zwykłą Captcha można wykończyć przy użyciu ML(Machine Learning) i OCR'a (np. Tesseract).
komentarz 28 września 2018 przez Sc4red Użytkownik (590 p.)
A ja myślałem ze wszystko się da, tylko kwestia czasu i chęci :D
komentarz 28 września 2018 przez Tpk Nałogowiec (40,100 p.)
Dać to może się i da ale (czasami pojawiają się artykuły o tym jak to zrobić) ale w pewnej chwili przerasta to założenia jeżeli ma to służyć tylko do przetworzenia jakiegoś prostego formularza. W celach badań pod kątem bezpieczeństwa ok.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 953 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2018 w C# przez kubekszklany Gaduła (3,190 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2020 w C# przez barti911 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 303 wizyt
pytanie zadane 21 września 2018 w C# przez seba Dyskutant (8,900 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...