• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

SQL - wstawianie znacznika <iframe>

0 głosów
66 wizyt
pytanie zadane 26 września 2018 w SQL, bazy danych przez Gucci Gaduła (4,470 p.)
Witam,

Chciałem wstawić sobie film z youtube do treści artykułu, która jest przechowywana w bazie danych (interfejs phpmyadmin)... Jednak kiedy wstawiam  do treści kod pobrany z youtube (w znacznikach <iframe></iframe>) zapytanie nie wykonuje się tylko rzuca błędem... Oczywiście bez kodu z youtube normalnie działa.

Dodam, że wcześniej wszystko działało... Co może być przyczyną? Wydaje mi się, że może zablokowali ze względu bezpieczeństwa... W takim razie jednak jak mam wstawić film?

Z góry dzieki za pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 września 2018 przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,260 p.)
A po co do bazy wrzucać cały tag iframe? Nie wystarczy po prostu link?
komentarz 26 września 2018 przez Gucci Gaduła (4,470 p.)
No można, ale to będzie sam link w artykule i trzeba przechodzić na strone youtube..., a ja chcę żeby się wyświetlało okno youtube z filmem na stronie, aby odrazu odpalić film...

Chyba że da się tak zrobić bez tagu iframe...
komentarz 26 września 2018 przez ProgramistaStepek Nałogowiec (27,260 p.)
No w bazie danych trzymasz sam link i potem generujesz ten iframe

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 57 wizyt
pytanie zadane 18 maja w SQL, bazy danych przez polonez11212 Początkujący (350 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 40 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2017 w SQL, bazy danych przez XYZ1234 Użytkownik (600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 305 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2015 w SQL, bazy danych przez niezalogowany
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

67,231 zapytań

114,191 odpowiedzi

242,029 komentarzy

45,639 pasjonatów

Przeglądających: 150
Pasjonatów: 3 Gości: 147

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...