• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ręce opadają...

Object Storage Arubacloud
–9 głosów
610 wizyt
pytanie zadane 24 września 2018 w Offtop przez Sławek Obywatel (1,270 p.)
zamknięte 24 września 2018 przez Comandeer

Dzisiaj wrzuciłem artykuł na temat wzorca Strategia na blogu http://devman.pl/pl/techniki/wzorce-projektowe-strategiastrategy/

i na wykopie dostałem taki komentarz i taką dałem odpowiedź.

link do posta na wykopie: https://www.wykop.pl/link/4548207/wzorce-projektowe-strategia-strategy/

Czasem po prostu ręce opadają, czy ze mną jest coś nie tak czy robie coś źle czy ludzie mają za duże wymagania bo już nie rozumiem...

 

komentarz zamknięcia: To nie jest sensowny temat na forum.
12
komentarz 24 września 2018 przez Snejki Stary wyjadacz (14,520 p.)
mają rację
1
komentarz 24 września 2018 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)

Wzorca Strategy możesz użyć kiedy masz dużo algorytmów, które robią różne rzeczy

po tym zdaniuu też tak sądze :D ... masz masło maślane, to weź chleb i zrób kanapke... masakra :D  

komentarz 24 września 2018 przez mokrowski Mędrzec (155,460 p.)
komentarz 24 września 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Dam Ci plusa, a może nawet i 5, jeśli napiszesz mi i uargumentujesz w jakim celu rozpocząłeś ten wątek.
1
komentarz 24 września 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)

Pięć plusów? Czyżby ktoś tutaj miał multikonto? cheeky

komentarz 24 września 2018 przez Hiskiel Pasjonat (22,830 p.)
Nie, ale jeśli kolega poświęci się i napisze ładne, poprawne językowo zdanie, to ktoś będzie miał multikonta.

3 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 24 września 2018 przez draghan VIP (106,230 p.)
Powiem krótko: artykuł merytorycznie w porządku, za to od strony warsztatu języka - gorzej. Popracuj nad tym.
+3 głosów
odpowiedź 24 września 2018 przez DragonCoder Nałogowiec (36,500 p.)

Wiec tak

Głównym celem wzroca Strategia(Strategy) jest zdefiniowanie rodziny algorytmów, zahermetyzowanie szczegółów tych implementacji w klasach pochodnych i użycie tych algorytmów do różnych sytuacji, później w konkretnych przykładach stanie się to bardzie jasne

Wyglada jak fachowa formulka, taka wikipedia lub ksiazka

Wzorca Strategy możesz użyć kiedy masz dużo algorytmów, które robią różne rzeczy, jak masz ich naprawde dużo to warto rozdzielić je, zahermetyzować i używać oddzielnie. Weźmy przykład funkcji w telefonie, tam jest tyle tych funkcji w niektórych modelach, że najlepiej rozdzielić algorytmy tych funkcji w telefonie, zahermetyzować je, żeby nie było żadnych problemów na przyszłość i używać je oddzielnie.

Przepraszam, ale czytajac to zgubilem sie... Tu jest jedno przez drugie i ciagle powtorzenie, ktore nie pomaga w czytaniu tego. Nie jestem ani ekspertem w programowaniu, ani jezykowym, ale mysle, ze warto by pomyslec, zeby zmienic te 2 zdania. Albo zrob wiecej krótszych zdan, albo jakos ladniej to sklej. Moje zdanie i tyle

0 głosów
odpowiedź 24 września 2018 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
Z Tobą jest coś nie tak. Nie wierzysz? Zobacz jak nazwałeś temat... To popada pod łamanie regulaminu.
komentarz 24 września 2018 przez Sławek Obywatel (1,270 p.)

Następny smiley

4
komentarz 24 września 2018 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Pamiętaj, że przyjęcie konstruktywnej krytyki to też rozwój osobisty. Ja tego nie napisałem, by sprawić Ci przykrość. Po prostu wyciągnij wnioski wink

komentarz 24 września 2018 przez Sławek Obywatel (1,270 p.)

Nie za bardzo mogę doszukać się tej konstruktywnej krytyki, oświeć mnie smiley

3
komentarz 24 września 2018 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Regulamin II.2.B

temat pytania powinien zwięźle i dokładnie określać problem

Chyba zgodzisz się, że Ręce opadają...zwięźle i dokładnie nie określa problemu, prawda? Zwłaszcza w kategorii C/C++.

komentarz 24 września 2018 przez Sławek Obywatel (1,270 p.)

Teraz zadowolony ? smiley A jak nazwać temat to nic lepszego nie przychodzi mi do głowy ...

5
komentarz 24 września 2018 przez Benek Szeryf (91,010 p.)

Niewątpliwe jest postęp yes

3
komentarz 24 września 2018 przez luna22 Obywatel (1,420 p.)
Normalnie pomyślałbym, że 'troll' ale autor chyba na prawdę nie jest świadom swoich błędów :I

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 223 wizyt
pytanie zadane 30 lipca 2018 w Offtop przez Kubs Mądrala (5,190 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 133 wizyt
+1 głos
0 odpowiedzi 67 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...