• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Książka/biografia - naukowiec z problemami.

0 głosów
51 wizyt
pytanie zadane 11 sierpnia 2018 w Offtop przez PgK Obywatel (1,150 p.)
Witam,

Szukam biografii naukowca lub dowolnej książki w której bohater walczy z samym sobą i swoimi ograniczeniami. "Zwykłego" człowieka, który dokonał niezwykłych rzeczy. Nie do końca chodzi mi o problemy związane z brakiem pieniędzy czy jakiś środków na badania, ale raczej o przesuwaniu granic własnych mentalnych możliwości. Od lat zajmuje się działaniami naukowymi i często jestem zdołowany z powodu własnych ograniczeń. Spotykam się z problemami matematycznymi/fizycznymi, których nie jestem w stanie rozwiązać lub rozwiązanie wymaga ode mnie wielkiego wysiłku i chciałbym zobaczyć jak inni radzą sobie z takimi rzeczami. Nauka jest trudna i pełna rozczarowań... zwłaszcza gdy nie jest się człowiekiem o IQ 200.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+4 głosów
3 odpowiedzi 212 wizyt
pytanie zadane 15 kwietnia 2018 w Offtop przez TheFunny Gaduła (3,270 p.)
+1 głos
5 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2018 w Offtop przez !!!!!!!! Obywatel (1,000 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 77 wizyt
Porady nie od parady
Możesz ukryć, zamknąć lub zmodyfikować swoje pytanie, za pomocą przycisków znajdujących się pod nim. Nie krępuj się poprawić pochopnie opublikowanego pytania czy zamknąć go po uzyskaniu satysfakcjonującej odpowiedzi. Umożliwi to zachowanie porządku na forum.Przyciski pytania

64,924 zapytań

111,393 odpowiedzi

234,426 komentarzy

46,754 pasjonatów

Przeglądających: 230
Pasjonatów: 15 Gości: 215

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...