• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Błą sterowników Ekranowych Nie ustepuje

Object Storage Arubacloud
0 głosów
105 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez KubuleQ1 Nowicjusz (140 p.)

Witam. Otóż mam problem z komputerem. A właściwie problem dotycczy najprawdopodobniej karty graficznej to chyba w niej tkwi problem.
Ale od poczatku: 
W poniższych zdjeciach widac co wyskakuje podczas grania np w LOLA CS`a badz od pewnego czasu grajac w minecrafta jesli uda sie odzyskac szybko dostep wyskakuje informacja Sterowniki ekranu NVIDIA Windows Kernel MOde Driver Version 372.90 przestał odpowiadac ale odzyskał sprawnosc. 
problem pojawia sie podczas grania w gry lecz gry internetowe ze slaba grafiką oraz zwykłe kozystanie z komputera  nie sprawia problemu. 
Zdjecie zostało zrobione z Telefonu ponieważ w trakcie tego, niewiem jak to nazwać ,całkowicie tracę kontrolę nad komputerem. 
Tylko czasem uda się ponownie odzyskać dostęp bez wyłączania komputera dzięki kombinacji ctrl+alt+delete 

Powyrzsze pytanie zadałem kilka dni temu.Na stronie Zapytaj.onet oto link do danego Pytania : https://zapytaj.onet.pl/Category/007,007/2,31045557,Jak_Naprawic_Blad_Sterownikow_Ekranowych_.html 
Chodz wszystko sie troche polepszyłó NP. Moge Właczyc Wiedzmina 3 i nie wywali przez 10min niemoglem tego zrobic na poprzednich sterownikach poniewaz niebyłio w ogóle grafiki sam czarny ekran 
Pare osób doradziło mi wgrac nowe sterowniki.Tak tez zrobiłem. 
Oto Link do Sterowników które wgrałem: [LINK] 
Niestety problem pojawia sie Znów. 
Odrazu mowie ze stare sterowniki mialem juz fabrycznie wgrane poniewaz Komputer był kupowany w Saturnie . 
Wiem ze moze to nic nie znaczyć ale jedna osoba sie oto dopytywała. 





Oto wnętrzności mojego PC 

Windows 8.1 
Procesor: Intel(R) Core(TM)i5-3550 CPU 3.30GHz 3.30Ghz 
Ram:8 Gb 
Typ systemowy 64-bitowy system operacyjny , procesor x64 
Karta graficzna:NVIDIA GTX 650  

Jesli ktos ma jakąś prpozycje prosze pisać

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pytanie zadałem kilkanascie miesiecy temu na tym foum:  

https://forum.pasja-informatyki.pl/300496/jak-naprawic-blad-sterownikow-ekranowych-po-wgraniu-nowych-sterownikow

kazano mi tam mierzyc temperature oraz przedmuchac pc.

I to nawet dało efekty poniewarz mogłem normalnie grac w gry np fortnite dziala na 60/70 fps jednak od pewnego czasu problem pojawia sie znow tym razem tylko w fortnite :

Niestety narazie nie moge dodac zdjecia jednak wszystko wyglada podobnie tylko te "Niebieskie paski" (nie wiem jak to nazwac ) zmnieniły kolor na czerwony i prawie nie musze wtedy restartowac pc wystarczy kombinacja ctrl +alt +deleate .

ten bład wyskakuje zawsze z nienacka  czasem moge zagac 3 /4 gry po wlaczeniu pc a innym razem juz w samym lobby wyskakuje mi ten błąd 

Proszę o pomoc bo jak widze  te paski na ekranie to mam mysli samobójcze . 

Z góry dzieki za pomoc

komentarz 31 lipca 2018 przez KubuleQ1 Nowicjusz (140 p.)
Gdybym mógł jeszcze prosic oto żeby odpowiedzi były dosc jasne a nie jakies kosmiczne mazwy z tych wszystkich cpu itp to jestem ciemniak

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2018 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
W poprzednim poście "chłopaki" wskazali na temperatury. Przeczyściłeś kompa i GPU? poprawiłeś wentylację obudowy? temperatury spadły?

Jest możliwość, że po prostu już zarumieniłeś rdzeń, ale to byś poczuł smród pieczonego krzemu. Możesz też mieć piekarnik w budzie i porobiły się zimne luty.
komentarz 31 lipca 2018 przez KubuleQ1 Nowicjusz (140 p.)
Faktycznie dzis bylo okolo 33 stopni i nie dawalo sie wytrzymac dodatkowo teraz jest okolo 19-20 i narazie nie wywala a co do zarumienienia rdzenia to nie czuje smrodu lecz pc dosc glosno chodzi

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 688 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 262 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 169 wizyt
pytanie zadane 10 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Michał Wojtaś Obywatel (1,080 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...