• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zadanie konkursowe dla programistów 8 klasa/2 gimnazjum

Object Storage Arubacloud
0 głosów
467 wizyt
pytanie zadane 23 lipca 2018 w C i C++ przez Piotr Błaszczak Bywalec (2,890 p.)
Czesć, mam pytanie. Idę teraz do 8 klasy szkoły podstawowej i programuje w c++, po wakacjach zamierzam pójść na konkurs ze szkoły, pytanie jest takie: Na jakim poziomie mogą być zadania dla osób w moim wieku (14) czy będzie to coś w okolicach SPOJ kategiria łatwe czy może bardziej średnie, wie ktoś jak to wygląda? Są to zadania z "Online Judge"?
komentarz 23 lipca 2018 przez Secrus Nałogowiec (32,880 p.)
konkursowe to zwykle algorytmika, znajdź algorytm do danego problemu itp
komentarz 23 lipca 2018 przez Piotr Błaszczak Bywalec (2,890 p.)
Jaka jest trudność tych algorytmów, jakiś przykład?
komentarz 23 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)
Dolacz 100 tysięcznej społeczności CodeChef i trenuj!
komentarz 23 lipca 2018 przez Jason_Nr_1 Bywalec (2,980 p.)

Algorytmy-przykladowo w Odc. 2 z C++ od MZ

komentarz 23 lipca 2018 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Coś mi się nie wydaje, żeby na konkursie z programowania, pytania były na poziomie drugiego odcinka kursu MZ (z tego co widzę, to uczeń ma "prawo" znać po nim tylko naprawdę podstawowe informacje na temat korzystania ze standardowego wejścia/wyjścia oraz instrukcji warunkowych).

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 23 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
wybrane 24 lipca 2018 przez Piotr Błaszczak
 
Najlepsza
Myślę że kategoria łatwe z serwisu pl.SPOJ.com jest aż nadto. Jeśli byś wszystkie zrobił to jesteś gość.
komentarz 23 lipca 2018 przez Piotr Błaszczak Bywalec (2,890 p.)
Zrobiłem 3/4 :)
komentarz 23 lipca 2018 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
Jak mozesz wrzuc link do profilu ?
komentarz 24 lipca 2018 przez Piotr Błaszczak Bywalec (2,890 p.)
https://pl.spoj.com/status/pb7dsp/

Jak teraz patrzę to z tym 2/3 trochę przesadziłem bardziej połowa. Ale robię zadania codziennie więc za niedługo będzie 2/3 :)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 627 wizyt
pytanie zadane 17 września 2017 w Matematyka, fizyka, logika przez n0s1gnal Użytkownik (700 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 305 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 482 wizyt
pytanie zadane 7 października 2017 w Matematyka, fizyka, logika przez SoDoIt Obywatel (1,190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...