• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam partnera do programowania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
238 wizyt
pytanie zadane 17 lipca 2018 w Ogłoszenia, zlecenia przez Spidy54 Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 18 lipca 2018 przez Eryk Andrzejewski
Witam,

Kilka słów o mnie:

Mam 17 lat i programuję w HTML, CSS, JavaScript (w tym jQuery i Ajax), PHP, używam frameworka Bootstrap oraz tworzę bazy w SQL. Interesuje się tym, lubie tworzyć większe projekty i je ulepszać.

Ostatnio jednak brak mi pomysłów, być może dlatego że mam ograniczone możliwości. Chętnie zacząłbym współpracę z innym programistą lub grafikiem.

Jeśli chodzi o programistę:

Mile widziana osoba która potrafi tworzyć aplikacje na telefon, łączyć się w nich z bazą itp. Ja mógłbym tworzyć stronę a druga osoba aplikację na podstawie jakiegoś projektu, może też być programista HTML, aby sprawdzić jak inne osoby tworzą strony. Moglibyśmy razem stworzyć coś większego.

Jeśli chodzi o grafika:

Mile widziana osoba która byłaby chętna projektować strony internetowe, loga i banery które mógłbym wstawiać na swoją stronkę. Ja miałbym dedykowane obrazki, łatwiej i przyjemniej by mi się tworzyło, a druga osoba ćwiczyła sobie tworzenie grafiki na odpowiedni temat.

 

Wszystko oczywiście w ramach nauki, nie zysku. Najlepiej współpracowało by mi się z osobą w moim wieku czyli 16-19 lat.

Czekam i jestem otwarty na wasze propozycje.
komentarz 17 lipca 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
edycja 17 lipca 2018 przez marcin99b
Próbowałeś coś z frameworkami frontendowymi? np angular

Jakie masz doświadczenie? Jakiś github?
komentarz 18 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Korzystasz z jakiegoś frameworka PHP? Masz w nich jakieś doświadczenie?
komentarz 18 lipca 2018 przez Spidy54 Nowicjusz (120 p.)

@marcin99b, jeśli chodzi o frameworki to narazie tylko Bootstrap, lecz nie ukrywam że dużo słyszałem o Angularze i chciałbym zacząć coś przy nim robić.

@Mariusz08, niestety nie, w PHP jestem dopiero na programowaniu strukturalnym, nie tworzyłem jeszcze w obiektowym ani nie korzystałem z żadnego frameworka.

komentarz 18 lipca 2018 przez marcin99b Szeryf (82,180 p.)
gdybyś kiedyś chciał, prowadze projekt open source
na razie jest 6 osób (2 backend, 2 frontend, 2 design ui)
frontend był pisany w vue.js, ale przez problemy z czasem jednej osoby z frontendu, dobrą znajomość angulara drugiej osoby z frontendu, i nauke angulara do pracy jednej osoby z backendu, postanowiliśmy się przenieść na angulara, w sumie niedługo zaczynamy w nim od zera, bo frontend daleko się nie rozwinął
po stronie backendu c# (asp.net core)

może nie teraz, ale gdybyś w przyszłości -> dajmy na to za miesiąc czy dwa chciał, pisz na pw
jest szansa że w przyszłości ktoś jeszcze sie przyda

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 204 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 248 wizyt
pytanie zadane 2 lutego 2022 w Ogłoszenia, zlecenia przez msz13 Nowicjusz (120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 517 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...