• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nowa skrzynka pocztowa

Object Storage Arubacloud
+1 głos
217 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2015 w Offtop przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)

Dzisiaj jak próbowałem zalogować się na swoje konto google zostałem przywitany następującymi podpunktami.

 

Jakie dane przetwarzamy, gdy korzystasz z Google

  • Gdy korzystasz z usług Google, na przykład do pisania wiadomości w Gmailu lub komentowania filmów w YouTube, przechowujemy tworzone przez Ciebie informacje.
  • Gdy na przykład szukasz restauracji w Mapach Google lub oglądasz film w YouTube, przetwarzamy informacje o tej aktywności, w tym informacje o oglądanym filmie, identyfikatory urządzenia, adresy IP, dane z plików cookie oraz informacje o lokalizacji.
  • Wszystkie te informacje traktujemy jako „dane osobowe”, gdy są powiązane z Twoim kontem Google.
  • Opisane powyżej informacje przetwarzamy też, gdy używasz aplikacji i stron wykorzystujących usługi Google, takie jak reklamy, Analytics i odtwarzacz wideo YouTube.

Łączenie danych

  • Również z tych powodów łączymy dane z różnych naszych usług i urządzeń użytkownika. Na przykład wyświetlamy reklamy na podstawie informacji o sposobie korzystania z wyszukiwarki i Gmaila oraz wykorzystujemy dane z bilionów zapytań, by tworzyć mechanizmy poprawiania błędów ortograficznych używane we wszystkich naszych usługach.

Chciałbym założyć sobie nową skrzynkę pocztową. Zależy mi na szyfrowaniu wysyłanych wiadomości po przez SSL., bez reklam oraz taka bym mógł kożystać również z PGP. Chciałbym również aby moja skrzynka pocztowa obsługiwała polskie znaki.  Nie chciałbym skrzynki na takich serwerach jak yachoo, google, outlook, wp.pl, seznam.cz, Safe-mail.net,  internia

Znacie jakiś serwer ? :)

Zastanawiam się również nad wykupieniem domeny po to by kożystać z meila może nie trzeba zakładać meile na takich stronach jak wyżej podałem.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 lipca 2015 przez TMMT Użytkownik (870 p.)
wybrane 23 lipca 2015 przez Mateusz Analityk
 
Najlepsza
Osobiscie posiadam serwer jak i domene, podpiete w hekko.pl, i nigdy nie mialem z nimi problemu ;)

Dostep przez panel (poczta.hekko.pl) lub konfiguracja poczty u siebie ;) Maja trzy rozne skrypty do obslugi poczty, roundcube, czy np. ten z ktorego korzysta tez home.pl ;)
Nie mam tez duzego porownania, ale korzystam z kilku emaili podpietych pod swoja domene, i tego rozwiazania bede sie trzymal - pomimo faktu, ze nie korzystam ze swojej domeny narazie w zaden inny sposob ;))

Pozdrawiam serdecznie!
komentarz 23 lipca 2015 przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
Pocztę założyłem na stronie https://www.gmx.com. Nie wchodzę na tą stronę ale pobieram dane przez thunderbird. Mogę polecić na ten moment właśnie takie rozwiązanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 151 wizyt
pytanie zadane 28 lipca 2022 w PHP przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 140 wizyt
pytanie zadane 1 października 2017 w Inne języki przez Darek Ataman Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 302 wizyt

92,579 zapytań

141,429 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,962 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...