• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

problem : SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'nazwa serwera_paclcom'@'localhost' (using password: YES) )

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,251 wizyt
pytanie zadane 5 lipca 2018 w PHP przez Jakub Domacki Użytkownik (660 p.)
SQLSTATE[HY000] [1045] Access denied for user 'nazwa bazy_paclcom'@'localhost' (using password: YES) )

Łączy się z bazą danych z innego serwera z którego było przenoszone. Nazwa bazy jest inna. Nie ma pliku databases.yml i parameters.yml w których mółg bym zmienić bazę danych. Czy mogę jakoś dopiąć któryś z tych plików  i wsadzić go do app/ config?
komentarz 5 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Powiedz z czego korzystasz (wygląda mi na framework)
komentarz 5 lipca 2018 przez Jakub Domacki Użytkownik (660 p.)
symfony

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
W Symfony do tego typu operacji służy plik .env
komentarz 5 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Przy kupnie powinieneś dostać maila z danymi dostępowymi do bazy.
komentarz 5 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)

@Jakub Domacki,
 

Połączenie z bazą mam bo wykrywa,które adresy sa błędne a które nie.

Nie rozumiem.

komentarz 5 lipca 2018 przez Jakub Domacki Użytkownik (660 p.)
Mam otwartą bazę danych i np: jak jest user adrian@o2.pl i wpisze w polu odzyskiwania hasła ten mail to jest ten błąd a jesli nie ma adresu w  bazie to jest informacja, że nie ma takiego użytkownika.
komentarz 5 lipca 2018 przez Mariusz08 Maniak (62,300 p.)
Jaki "ten" błąd?
komentarz 5 lipca 2018 przez Jakub Domacki Użytkownik (660 p.)
Connection could not be established with host [nazwa_hosta] [ #0]

Podobne pytania

–2 głosów
1 odpowiedź 1,756 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 763 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,849 wizyt

92,579 zapytań

141,431 odpowiedzi

319,657 komentarzy

61,963 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...