• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy to wina hostingu?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
138 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2018 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)

Witam!

Przychodzę z kolejnym "mniejszym" problemem a mianowicie wrzuciłem moją stronę tutaj i napisy na zakładce My latest works na hostingu są większe niż na mojej wersji którą mam na komputerze. I teraz której wersji mam ufać ponieważ mam zamiar sprzedać to portfolio na http://wrapbootstrap.com i chciałbym wiedzieć jak będzie to wyświetlać u nich 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 25 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
wybrane 26 czerwca 2018 przez Layoutowiec
 
Najlepsza

U mnie na Chromie wyświetla się tak:

ale tak na marginesie to nie wiem czy zarobisz na takim szablonie fortunę... Nie obraź się, ale zakodowanie tego w html i css to jeden wieczór... chyba, że dałbyś jakieś ciekawe dodatki np. formularze, jakieś własne elementy formsów fajnie ostylowane itp. na zasadzie komponentów do złożenia w całość. Tutaj nie widzę w ogóle formularza więc zakładam, że każdy ma go sobie ostylować samodzielnie... więc tym bardziej szablon traci sens...

Nie piszę tego żeby Cię jakoś krytykować itp. tylko jeśli faktycznie chcesz sprzedawać szablony to pomyśl nad ich jakąś uniwersalnością i daj coś, za co faktycznie warto zapłacić parę zł. Na przykład kilka rodzajów komponentów wyświetlających prace, skille itp. do tego parę opcji ustawiania formsów, może jakieś ciekawe indywidualne radio buttony, checkbox, inputy, selecty itp. Do tego może jakieś z 2-3 wersje dla menu itp.

komentarz 25 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
No i co teraz
komentarz 25 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Załadowalem Twoją stronkę z wyczyszczeniem cache na dysku i ładuje main.css z ostatnią modyfikacją z godz. 18:31 więc jeśli coś później zmieniałeś to nie wgrałeś po prostu nowego pliku na serwer albo może masz jakiś dodatkowy cache na serwerze - to już musisz sam sprawdzić.
komentarz 25 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
Generalnie w takich testach wyłącz sobie cachowanie danych albo pracuj w trybie incognito i analizuj co pokazuje consola i zakładka networks bo tam masz dużo cennych informacji.
komentarz 25 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Usunąłem stary plik index.html i main.css i wgrałem zmodyfikowane. A propo tego cache na serwerze to jak go usunąć jeżeli w ogóle jest i jak to sprawdzić
komentarz 26 czerwca 2018 przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
Ok. Usunąłem cache i wszystko działa tak jak należy. Przy okazji poprawiłem kod i czegoś się nauczyłem więc bardzo dziękuję za pomoc

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 566 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 260 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2019 w Offtop przez mateusz.zajac Obywatel (1,460 p.)
+1 głos
6 odpowiedzi 272 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2017 w Offtop przez Maniek Bywalec (2,170 p.)

92,576 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...