• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

No dobrze ale co dalej ?

Object Storage Arubacloud
+3 głosów
646 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2015 w Offtop przez Artix Bywalec (2,110 p.)
Witam, takie pytanie do osob bardziej doświadczonych albo przynajmniej mających ten etap za sobą, mianowicie znam juz dosc dobrze programowanie strukturalne opanowane funkcje wskazniki i rozumie programowanie obiektowe, i teraz zastanawiam się co dalej najlepiej robić jakie mam drogi rozwoju do wyboru ? Jaka droga jest właściwa :) ? Proszę o wszelkie sugestie :) Pozdrawiam

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Znasz teorię? Teraz czas na projekty, projekty, projekty i czerpanie radości oraz użyteczności z tego, czego się nauczyłeś.
komentarz 7 kwietnia 2015 przez Artix Bywalec (2,110 p.)
Projekty projekty ale ja nawet nie wiem co moge praktycznego zrobic tak zeby dalej się rozwijać. Zrobiłem program do nauki matematyki dla młodszego brata to było najbardziej praktyczne co zrobiłem ale było to proste mam niedosyt chciałbym poznawać nowe możliwości jak jakieś frameworki czy silniki graficzne dalej się rozwijać
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez robert9620 Stary wyjadacz (11,640 p.)
Może już czas zastanowić się co chciałbyś pisać. Aplikacje webowe czy na ios, andorida, a może WP.

Jak się już zdecydujesz to udoskonalaj swoją wiedzę już w konkretnym zakresie. Spróbuj zrobić parę próbnych, aplikacji dla samodoskonalenia, popytaj znajomych jaką aplikację by chcieli i spróbuj ją dla nich zrobić.
+1 głos
odpowiedź 7 kwietnia 2015 przez Wirus Stary wyjadacz (14,000 p.)
Poznawaj nowe biblioteki, może jakaś grafika, albo gotowe metody na obliczanie?

Gdybyś poznał grafikę to już łatwiej. Masz siostrę, brata, oboje lub więcej. Mają jeden komputer i kłócą się które będzie teraz grało. Piszesz aplikację, która wywołuję się co godzinę i prosi o zejście z komputera, bez hasła twojego ni ruszy, blokujesz klawisze CTRL+ALT+DELETE, zapisujesz do rejestru autostart, ostatnia wykonywana się czynność(dobre zabezpieczenia to podstawa :P). Skup się na tym co jest potrzebne, albo to czego chcesz ty, albo któś z twoich bliskich. Projekty same przyjdą, a jeśli będzie brakowało ci wiedzy zawsze możesz wygooglować swój problem lub wrócić tutaj.

Podobne pytania

+2 głosów
8 odpowiedzi 1,090 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 973 wizyt
pytanie zadane 18 kwietnia 2015 w C# przez Surykat Stary wyjadacz (14,780 p.)

92,624 zapytań

141,482 odpowiedzi

319,824 komentarzy

62,006 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...