• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaką książkę kupić - W kierunku webdeveloperki

0 głosów
101 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (32,990 p.)
Cześć wszystkim, wiem że takich tematów była masa. Chciałem skorzystać z opcji "książki warte uwagi", lecz sekcja nie działa, a więc chciałbym się zapytać czy znacie jakieś książki dot. jakiś technologii z zakresu web. Nie szukam jakiś zaawansowanych wiadomości, a czegoś by mieć podstawową wiedzę, myślę by coś kupić z książek do ktoregoś z frameworków JS (Angular,Vue,React), tylko nie mogę się zdecydować i chciałbym prosić o doradzenie :D
2
komentarz 5 czerwca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (242,220 p.)

Chciałem skorzystać z opcji "książki warte uwagi", lecz sekcja nie działa

Podstrona działa, prawdopodobnie Adblock/uBlock lub inny bloker ją blokuje, wyłącz go i spróbuj ponownie. Nie wiem jeszcze czemu tak się dzieje, może traktuje to jako reklamy przez program partnerski Helionu.

komentarz 5 czerwca 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (32,990 p.)
Dzięki wielkie faktycznie, lecz nie ma tam niestety żadnych ofert dot. właśnie jakiś frameworków :/ Także pytanie zostawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Mędrzec (163,650 p.)
nie kupuj na starcie nic do frameworkow, najpierw nausz się html, css i przede wszystkim czystego js. Dopiero wtedy myśl o frameworkach, których lepiej uczyć się z dokumentacji niż książek. Zacznij od js, tu bylo już sporo tematów skąd się uczyć.
Znaczy, ja już w miarę potrafię js, html oraz css :D
komentarz 5 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Mędrzec (163,650 p.)
to napisz sobie wlasny mały manager zadań w angular, react lub tu i tu aby sobie wybrać. Najpierw poczytaj dokumentacje, rozpisz na kartce funkcjonalnosci apki, pomyśl nad logowaniem i bazą, tu mozesz wziąć chmury, i zacznij pisać. Szybko przekonasz się, że to nie takie szzybkie i proste i wyjdzie dużo problemów. Pisz to dla siebie dzięki temu będziesz miał większą motywacje, a potem dasz linka do przykladowego usera i będzie to wg mnie bardzo dobre do cv. Frameworki bardzo szybko się zmieniają i uwazalbym na książki do nich... doc, fora, so itp. i dasz rade :)
Dzięki wielkie, p.s dodam że również czekam na Pana książkę z niecierpliwością, czytałem spis treści oraz jako uczeń rozmawiałem o tej tematyce z nauczycielami, i jak nigdy się nie interesowałem całymi tymi wyrażeniami regularnymi ( bo często celowałem by nauczyć się podstaw, i zrobić jakiś projekt i iść wyżej by później szukając pracy by mieć większe szanse, a po znalezieniu skoncentruje się na jednym konkretnym gatunku), tak teraz bardzo się nie mogę doczekać na książkę ^_^

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 357 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 480 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 143 wizyt
Porady nie od parady
Zadając pytanie postaraj się o poprawną pisownię i czytelne formatowanie tekstu.Kompozycja

61,204 zapytań

107,094 odpowiedzi

223,009 komentarzy

32,535 pasjonatów

Przeglądających: 196
Pasjonatów: 3 Gości: 193

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...