• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jaką książkę kupić - W kierunku webdeveloperki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
201 wizyt
pytanie zadane 5 czerwca 2018 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Cześć wszystkim, wiem że takich tematów była masa. Chciałem skorzystać z opcji "książki warte uwagi", lecz sekcja nie działa, a więc chciałbym się zapytać czy znacie jakieś książki dot. jakiś technologii z zakresu web. Nie szukam jakiś zaawansowanych wiadomości, a czegoś by mieć podstawową wiedzę, myślę by coś kupić z książek do ktoregoś z frameworków JS (Angular,Vue,React), tylko nie mogę się zdecydować i chciałbym prosić o doradzenie :D
2
komentarz 5 czerwca 2018 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Chciałem skorzystać z opcji "książki warte uwagi", lecz sekcja nie działa

Podstrona działa, prawdopodobnie Adblock/uBlock lub inny bloker ją blokuje, wyłącz go i spróbuj ponownie. Nie wiem jeszcze czemu tak się dzieje, może traktuje to jako reklamy przez program partnerski Helionu.

komentarz 5 czerwca 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Dzięki wielkie faktycznie, lecz nie ma tam niestety żadnych ofert dot. właśnie jakiś frameworków :/ Także pytanie zostawiam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 5 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
nie kupuj na starcie nic do frameworkow, najpierw nausz się html, css i przede wszystkim czystego js. Dopiero wtedy myśl o frameworkach, których lepiej uczyć się z dokumentacji niż książek. Zacznij od js, tu bylo już sporo tematów skąd się uczyć.
komentarz 5 czerwca 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Znaczy, ja już w miarę potrafię js, html oraz css :D
komentarz 5 czerwca 2018 przez Tomek Sochacki Ekspert (227,510 p.)
to napisz sobie wlasny mały manager zadań w angular, react lub tu i tu aby sobie wybrać. Najpierw poczytaj dokumentacje, rozpisz na kartce funkcjonalnosci apki, pomyśl nad logowaniem i bazą, tu mozesz wziąć chmury, i zacznij pisać. Szybko przekonasz się, że to nie takie szzybkie i proste i wyjdzie dużo problemów. Pisz to dla siebie dzięki temu będziesz miał większą motywacje, a potem dasz linka do przykladowego usera i będzie to wg mnie bardzo dobre do cv. Frameworki bardzo szybko się zmieniają i uwazalbym na książki do nich... doc, fora, so itp. i dasz rade :)
komentarz 5 czerwca 2018 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Dzięki wielkie, p.s dodam że również czekam na Pana książkę z niecierpliwością, czytałem spis treści oraz jako uczeń rozmawiałem o tej tematyce z nauczycielami, i jak nigdy się nie interesowałem całymi tymi wyrażeniami regularnymi ( bo często celowałem by nauczyć się podstaw, i zrobić jakiś projekt i iść wyżej by później szukając pracy by mieć większe szanse, a po znalezieniu skoncentruje się na jednym konkretnym gatunku), tak teraz bardzo się nie mogę doczekać na książkę ^_^

Podobne pytania

–1 głos
3 odpowiedzi 926 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 2,756 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 200 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,553 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...