• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

spadek 'wydajnosci' laptopa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
337 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez AdriaNx666 Nowicjusz (120 p.)
Witam, potrzebuje pomocy odnośnie spadku 'wydajnosci' mojego sprzętu, a mianowicie laptopa lenovo ideapad 700, czy cos podobnego, karta graficzna gtx 950m a procesor i5-6300HQ
Pare dni temu, gralem pod wieczor w minecraft (tak wiem, gra dla dzieci, ale byłem zdesperowany nie majac co robic, a fortnite już się znudzilo) majac po 300-500 fps z fajna plynnoscia.Zostawilem aby robila mi się aktualizacja windowsa (Dodam ze mam windowsa 10). Wchodze następnego dnia widzac znaczny spadek klatek, plynnosci do około 80. Nie wiem przez co tak się zadziało, aktualizowałem sterowniki, formatowalem laptopa - usuwałem ostatnie aktualizacje i nic nie dalo... Nie wiem kompletnie co z tym robic, spadek fps w grach, zacinający się system całkowicie. Szukam wszelkich pomocy w google, ale nie mogę niczego znaleźć. Z góry dzięki, pozdrawiam...

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 maja 2018 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
http://www.userbenchmark.com/ - podeślij wpierw link ze skanu (kontrolnie co do specyfikacji i temp).
komentarz 30 maja 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
To jest sprawdzona strona?
komentarz 30 maja 2018 przez FxJerzy Stary wyjadacz (12,460 p.)
Miliony skanów, czego się obawiasz?
0 głosów
odpowiedź 30 maja 2018 przez program naczelny Gaduła (3,320 p.)
Miałem podobną sytuację, tylko wtedy próbowałem instalować fl studio (crck). Jak jeszcze tego nie robiłeś to punkt przywracania, mi pomogło. może być że karta operacyjna coś nawala. masz programy sprawdzające działanie twojego sprzętu, po za tym systemowym. Z tego co mówisz to raczej jakieś właśnie karta się (wyczerpała).
komentarz 30 maja 2018 przez PolYGlok Pasjonat (19,450 p.)
Co to jest karta operacyjna??

Jest coś o czym nie wiem?

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 731 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 351 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 593 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...